DOGAĐANJANASLOVNICASPORT

27TH HUNGARIAN KICKBOXING WORLD CUP 2022. – KBK Legend Slatina osvojio 2 srebra i 3 bronce

Na ovogodišnjem 27TH HUNGARIAN KICKBOXING WORLD CUP-u našlo se 3156 prijavljenih boraca i 264 kluba iz 39 zemalja među kojima i Kickboxing klub Legend Slatina.

Slatinski borci ponovno su pokazali svoju izvrsnost te osvojili 2 srebra i 3  bronce.

Eva Gal se poslije teške ozljede vratila u sam svjetski vrh.
Naime, prošla je tri kola u kick lightu. Prvo kolo bila je slobodna, dok je u druga dva pobijedila Španjolku i Mađaricu. Za samo finale u dogovoru s trenerom Eva je predala borbu jer je na ovaj svjetski kup došla sa svega par tjedana treninga.

Ovim rezultatom Eva je potvrdila status hrvatske reprezentativke u Kickboxu.

Marta Šebalj bila je druga u light contactu i treća u pointu.

Tatjana Đukić je osvojila treće mjesto u kick lightu do 55 kg. Prvo kolo bila je slobodna, drugo je poslije početnog vodstva izgubila za finale.

Karla Grgić je osvoila treće mjesto u pointu do 24 kg s minimalnim porazom od 1:0

Teuta Bišćan je osvoila 5. mjesto u kick lightu do 65 kg, dok Nika Špehar nije uspjela osvojiti medalju.

– Klub se zahvaljuje Gradu Slatini na pomoći pri odlasku slatinskih boraca na ovaj veliki svjetski kup, – istaknuo je trener Stjepan Gal uz čestitke svim borcima na odličnom nastupu i ostvarenim rezultatima.
(mf/Izvor: TKD Slatina)