Una Maravić najbolja juniorka Vukovar Open Taekwondoo turnira

U subotu 25.11.2017. održan je Taekwondoo turnir Vukovar Open – kup Hrvatskih branitelja.

TKD klub Slatina je sudjelovao sa 7 boraca.

Najbolji rezultat je ostvarila Una Maravić koja je i ove godine osvojila 1. mjesto i zlato i sa tri uvjerljive pobjede postala najbolja juniorka turnira.

Una već dvije godine nije izgubila niti jednu borbu, a bori se više disciplina u Taekwondoo u i Kickboxu. Una je ove godine pobjednica Svjetskog i Europskog kupa u Kickboxu, te juniorska i seniorska prvakinja Hrvatske u Taekwondoo-u.

Zlato za Slatinu su osvojili i Viggo Milašćević u Kicku, Uma Milaščević u borbama do 42 kg mlađe kadetkinje. Srebro i drugo mjesto su osvojili Ana Bljakaj do 28  kg sa dvije pobjede i Anja Radulović do 42 kg. Broncu je osvojila Eva Gal.  Rene Milašćević je osvojio utješnu medalju u Kicku. Borce je vodila trenerica i predsjednica kluba Aleksandra Samardžija. (TKD klub Slatina)