NASLOVNICASPORT

Slatina skoro ispustila sigurnu pobjedu

Slatina je glavninu posla obavila u prvom poluvremenu kada je stekla prednost od dva gola. Poveli su Slatinčani golom Ciglara u 36. minuti udarcem s bijele točke kojem je prethodio direktan crveni karton igraču Zdenke Ivici Lukendi zbog rušenja Bubaša koji nije bio u posjedu loptu,ali je bio u izglednoj šansi.  Prije odlaska na odmor Petrinjak je s boka lijepo pronašao Bubaša kojem nije bio problem poentirati tek s nekoliko metara udaljenosti za povećanje prednosti Slatine. Unatoč figuri viška na terenu Slatina je u nastavku neočekivano pogubila konce igre, a hrabri gosti ne samo da su uspjeli smanjiti preko Varata, već su i kontinuirano pritiskali tražeći izjednačenje državši tako domaćine na laganoj vatri sve do posljednjeg sučevog zvižduka.

Međužupanijska Bj.-Kc.-Vt.

15.kolo

SLATINA    2

ZDENKA     1

SLATINA Stadion Antuna Tone Butorca. Gledatelja: 70. Sudac: Krešimir Fazlić. Pomoćnici: Novak i Balint. Strijelci: 1:0 – Ciglar (37-11m.), 2:0 – Bubaš (45), 2:1 – Varat (78).

SLATINA: Virag, Petrinjak, Šaponja, Vukomanović, Trupina, Vurdelja, Bubaš (od 6.E.Kristić), Vicić (od 54.Kupres), Ciglar (od 73.Dorić), Pecolaj, N.Kristić.

Trener: Zoran Mandić

ZDENKA: Bartolić, Brekalo, Stanković, Antal (od 56.Bahun), Klemeš, Marušić, Tomašek, I.Lukenda, F.Lukenda (od 66.Mato Međeruh), Varat, Marković (od 39.Kosanović).

Trener: Nebojša Gostimir

Crveni karton: Ivica Lukenda (36)