Doroteja Santi zlatna na 13. Osječkom Ferivi polumaratonu

Više od 1250 trkačica i trkača sudjelovalo je programu 13. osječkog Ferivi polumaratona od kojih je njih čak 836 sudjelovalo u glavnoj utrci na 21 kilometar i 100 metara. Ukupno je polumaraton s dječjom utrkom i utrkom građana privukao više od 1500 natjecatelja.

Atletski klub “Slatina” sudjelovao je sa 7 natjecatelja.

Doroteja Santi je osvojila 1. mjesto u utrci od 5000m. Sebastijan Herceg je osvojio 1. mjesto u utrci od 5000m u kategoriji mlađih juniora. Marina Novoselec je osvojila 1. mjesto u utrci od 5000m u kategoriji građanke. Tomislava Medvedović je osvojila 2. mjesto u utrci od 5000m u kategoriji sportašice. Mirta Drokan je osvojila 3. mjesto u utrci od 5000m u kategoriji sportašice. Danijel Dunković je osvojio 6. mjesto u utrci od 5000m u kategoriji sportaši. Danijel Dunković je osvojio 16. mjesto u utrci od 5000m u kategoriji sportaši.