NASLOVNICASPORT

Virovitički rukometaši razgolitili slatinske mane

Jučer su u večernjim satima prijateljski susret odigrali RK Slatina i RK Viro Virovitica. Susret se igrao u dvorani SŠ Marka Marulića,  a Virovitičani su na koncu upisali visoku pobjedu od čak devet golova razlike.
Igra mladih Slatinčana bila je sasvim pristojna tijekom prvih 30 minuta ove pripremne utakmice kada se na odmor otišlo s prednošću gostiju od samo 2 gola razlike (13:15).
Ipak, iskusniji gosti pokazali su moć u nastavku susreta kada su bez imalo milosti kaznili svaki propust Slatinčana bilo da je on došao zbog velikog broja tehničkih pogrešaka koje su došle u fazi napada, bilo da se radilo o lošoj anemičnoj propusnoj obrani. Najefikasniji bili su Virovitičani Vašarević i Igor Gašparović sa 8 odnosno 7 postignutih golova. Kod jučer blijede Slatine 5 je golova zabio Filip Mataija, a po 3 Repić, Suhić, Lisinski i Hankić.