Veronika Vilk prva na Kadetskom međunarodnom turniru u Mađarskoj – Slatina ponosna na svoje hrvačice

Jučer, 13. ožujka u mađarskom gradu Dorog, održan je Međunarodni turnir za kadetkinje na kojemu su za kadetsku reprezentaciju nastupile i dvije Slatinčanke.

Na ovom jakom hrvačkom natjecanju sudjelovalo je 167 natjecatelja iz 8 zemalja.

S četiri pobjede Veronika Vilk je dominantno osvojila prvo mjesto u kategoriji do 69 kg, dok je Tia Hršak, u kategoriji do 57 kg, nakon vodstva od 4:0, zbog greške izgubila borbu i zauzela sedmo mjesto.

Hrvatska ženska kadetska reprezentacija u konačnici je s dva osvojena prva mjesta, te po jednim drugim i trećim, ekipno bila najuspješnija pod trenerskim vodstvom Pere Panića i Ignaca Horvata.

Uz Hrvatski hrvački savez čestitke svim natjecateljicama na odličnom nastupu, a posebno hrvačicama koje su osvojile medalje i osobitim ponosom na Veroniku Vilk uputili su i svi članovi te vodstvo Hrvačkog kluba Slatina. (M. Feldi/Izvor: Hrvački klub Slatina)Pojedinačni rezultati Hrvatske kadetske reprezentacije:

57 kg : Lana Nogić – HK ‘ Podravka” -2. Mjesto

57 kg : Tia Hršak – HK ” Slatina ” – bez plasm.

61 kg : Petra Pirš – HK ” Herkul ” – bez plasm.

69 kg : Veronika Vilk – HK ” Slatina ” – 1. Mjesto

73 kg : Sara Milner – HK ” Ludbreg ” – 3. Mjesto

73 kg : Marta Besek – HK ” Ludbreg ” – 1. Mjesto