Utrka u povodu Dana Pakraca;Goran Draksler i Kristina Špoljarić brončani,Dunković šesti

U Pakracu je 18. ožujka u povodu Dana Grada Pakraca održana 4. ulična utrka u dužini od 6 km čiji su organizator bili Sportsko-atletska udruga Lipik-Pakrac i Turistička zajednica Grada Pakraca, a pod pokroviteljstvom Grada Pakraca .
Na utrci su sudjelovali i slatinski atletičari, Goran Draksler i Danijel Dunković te Kristina Špoljarić iz Zdenaca. U konkurenciji 21-og sudionika Goran Draksler je s vremenom 21.56 zauzeo treće mjesto dok je Danijel Dunković u vremenu 22.57 na cilj stigao šesti. Pobjednik utrke bio je Ivan Maletić iz Novske s vremenom 20.14 . U ženskoj konkurenciji već tradicionalno sa svakim nastupom medalja Kristine Špoljarić. Tako je bilo i ovoga puta. U ženskoj konkurenciji od 15 sudionica Kristina je sa istrčanim vremenom 26.50 zauzela treće mjesto . Pobjednica utrke bila je Marijana Švajda iz Požege s vremenom od 25.40. Prema istrčanim vremenima na startu natjecateljske sezone očekujemo odlične rezultate u prvoligaškom takmičenju gdje su Goran Draksler i Kristina Špoljarić (i Darko Dolovski)-članovi Atletskog kluba Moslavina u pokretu iz Kutine koji se takmiči u 1. Hrvatskoj ligi cestovnog trčanja,
tekst:Glasnici istine (P.T)