NASLOVNICAOD SVEGA POMALO

Učenici Industrijsko-obrtničke škole izradili stolove za “zimsku terasu” na trgu

ucenici-ios-a-izradili-stolove-1U okviru manifestacije „Prosinac u Slatini“ ove godine imali smo ideju da svake nedjelje organiziramo Božićni sajam. Naše školske zadruge vrlo rado su se uključile u realizaciju ove ideje. Jedna od zanimljivosti ove godine biti će i „zimska terasa“ na glavnom gradskom trgu, za što smo trebali stolove.

Ravnatelj Industrijsko-obrtničke škole Mladen Graovac predložio da stolove izrade učenici njegove škole od paleta, što je u zadnje vrijeme postao trend i prihvatljiv način “reciklaže” i davanja nove uporabne vrijednosti. Profesor Zelenka sa učenicima prionuo je poslu rezultat kojeg je nekoliko stolova koji će biti postavljeni oko gradske fontane – rekla je Helena Hegediš, direktorica TZ Slatina i ujedno se zahvalila Građevinarstvu Bilić i Građevinarstvu Marković koji su osigurali palete potrebne za izradu stolova. (km / Foto: Marijo Kokorić)


Možda će vas zanimati i ...

Back to top button
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.