Ubojiti Jendrašić i nesavladivi Dumenčić za novu domaću pobjedu

Novu pobjedu na domaćem terenu upisali su jučer nogometaši Slatine. U utakmici 8.kola oni su na Stadionu  Antuna Tone Butorca svladali Mladost iz Kloštra Podravskog rezultatom 3:0. Iako će rezultat sugerirati glatko slavlje nije to bio nimalo lak posao za domaće nogometaše. Bila je otvorena utakmica u kojoj je Slatina znalački iskoristila svoje prigode dok su gosti u nekoliko itekako opasnih navrata naletjeli na nepremostivu prepreku u vidu nesavladivog vratara Slatine Kristijana Dumenčića. Slatina je do početne prednosti stigla već u 5.minuti golom Mateja Potočkog.  U 37.minuti na dva nula povisio je Domagoj Jendrašić  sigurnim preciznim udarcem s bijele točke. Sve je konačno bilo riješeno 8 minuta prije kraja kada drugi gol na utakmici postiže Domagoj Jendrašić za konačnih Slatina 3 Mladost 0.

4.NL Bj.Kc.Vt.

8.kolo

SLATINA               3

MLADOST (KP)   0

SLATINA Stadion  Antuna Tone Butorca. Gledatelja: 150. Sudac: Dražen Fejer (Bjelovar). Strijelci: 1:0 – Potočki (5), 2:0 – Jendrašić (37-11m.), 3:0 – Jendrašić (82).

SLATINA: Dumenčić, Petrinjak, Vurdelja, Hodak (od 69.S.Matota), Jendrašić, Potočki, R.Matota, Javorović, Šimek (od 79.Dor.Bogati), Stjepić (od 86.A.Šaponja), Jukić (od 60.Grljak). Trener: Damir Pemper

MLADOST: Balala, Kramarić, Golubić, Matančić (od 71.Kapitan), Blažic (od 84.Malvić), Šandrovčan (od 46.Glogovšek), Herent, Kovačić, Horvat, Šćuric (od 46.Pavlović), Gašparov. Trener: Davor Ćurković