U sjajnoj atmosferi rukometaši zahvalili vjernoj publici visokom pobjedom

Sjajan doček priredili su sinoć brojni navijači i simpatizeri rukometnog kluba Slatine svojim ljubimcima u povratničkoj utakmici na domaći teren dvorane srednje škole nakon gotovo godinu i pol izbivanja poradi renovacije poda iste. Tako je utakmicu 2.kola 2.HRL  istok  došlo pogledati gotovo 300 gledatelja neopisivo sretnih što su konačno dočekali povratak rukometa u svoj grad. S druge strane terena stajali su rukometaši Valpovke iz Valpova, ispostavilo se i ovaj put itekako tvrd orah Slatinčanima. Bez obzira na odličan ulazak Slatine u utakmicu i rezultatsku prednost koja je u nekim trenucima iznosila i 4 gola razlike čvrsti gosti uspjeli su se vratiti u igri i čak otići na poluvrijeme s golom viška (13:14).

No kao i u utakmici prvog kola Slatina je u nastavku zaigrala kao preporođena te nošena impulsom glasnih tribina sjajnom obranom i nezaustavljivim ubojitim kontrama otišla do nove uvjerljive pobjede. Konačan rezultat bio je 33:23. Iako je svaki igrač ugradio dio sebe u ovu veliku pobjedu izdvojit ćemo ipak dva imena sinoćnjeg trijumfa,  vratara Igora Venusa i strijelca 8 golova Ivana Repića. Iduće kolo Slatina gostuje u Našicama kod tamošnje druge ekipe Nexe-a.