U bitci za Slatinu Letnica porazila Monte Crista

I današnji program malonogometnog turnira što se igra u organizaciji MNK Slatine obilovao je uzbuđenjima, a kojima je ponovno svjedočila gotovo potpuno ispunjena tribina dvorane Srednje škole Marka Marulića.

Dosta dugo sve do posljednjih sedam minuta utakmice trebalo je Dudovom buretu da slomi otpor večeras sasvim solidnih veterana Suhopolja. Mini derbi konkurencije veterana bila je utakmica između Stanja šoka i Mladosti. Discipliniranom igrom Stanje šoka otupjelo je oštricu Mladosti, a jedan ubod Ante Vujića bio je dovoljan za čistu novu pobjedu ove slatinske družine. Silno šokantan bio je sam početak utakmice između Willy-ija i cabunske Gracije. Nije prošla niti druga minuta, a čak dva puta velikim favoritima iz Ćeralija nezadrživo je gotovo po istovjetnom scenariju utekao mladi Jugović. Ipak, nije prošlo dugo, tek četiri minute, a iz lijepog sna dečke iz Cabune probudili su Jaković i Jozić da bi početak kraja ambicijama Gracije u 9.minuti najavio pogotkom za totalni preokret Hrvoje Čović. Već do poluvremena sve je bilo riješeno i  do konca utakmice Willy upisuje novu visoku pobjedu. Jedna od dvije ljepotice večeri bio je ogled Letnice i Bolera. Ponovno su hakleri iz Petrinje bili na visokoj razini no imali su nesreću što je s druge strane terena stajala momčad koja je znala odgovoriti istom mjerom. Tri puta je Letnica dolazila u rezultatsku prednost, a sva tri puta zavidnom dozom borbenosti i htijenja Bolero se vraćao preko Stjepića te dva puta Jerešića. A taj ogled tako je i završio, pravednom podjelom bodova s tim da su penale bolje odradili mladci iz Slatine. Praktički u drugoj brzini UDVDR Viljevo odradilo je posao protiv hrabrih Grabićana upisavši novu rutinsku pobjedu. Zato je posljednja utakmica večeri bila pravo kreševo. Ljuti boj vodili su Monte Cristo i Nikolić tours Letnica. Utakmica je uskuhala kada je Rengel brzo poništio početnu prednost Letnice ostvarenu sigurnom realizacijom kaznenog udarca mladog Papića. Tada su Virovitičani osjetili da i oni imaju što za reći u ovom susretu pa je početna haklerska predstava vrlo brzo prešla u stanje općeg rata na terenu. Suci su imali pune ruke posla, a na žalost i dežurni fizioterapeut Drago Minauf. Velika prednost Letnice u toj utakmici bio je ”peti” igrač s tribine, odnosno brojni  bučni navijači kojima su se na podršci pogocima u završnici vrijednim velike pobjede odužili Papić i Gršić.

Veterani:

Suhopolje – Dudovo bure 0:4 (Pohiba 2, Matota, Petrović)

Stanje šoka – NK Mladost Miljevci 1:0 (Vujić)

Seniori:

CB Willy Ćeralije – Gracija Cabuna 7:2 (Jaković 2, Jozić, Čović 2, Buzuk, Perić/Jugović 2)

Nikolić tours Letnica – CB Bolero 3:3 (4:6-6m) (Papić, Gršić, Rimac/Stjepić, Jerešić 2)

UDVDR HR Viljevo i prijatelji – HNK Grabić 3:1 (P.Vicić, Grgić 2/Lukić)

Nikolić tours Letnica – Monte Cristo 3:2 (Papić 2, Gršić/Rengel, Menegati)