Treće uzastopno slavlje nogometaša Slatine

Slatina je jučer na domaćem terenu glatko i rutinski svladala Tomislav iz Drnja rezultatom 4:1.

Slatina je odigrala odličnu utakmicu posebice u prvom poluvremenu u kojem je brzom kombinatornom igrom često stizala pred gostujuća vrata redajući prigodu za prigodom.

Potez utakmice izveo je Dominik Hodak u 23.minuti hrabro potegnuvši iz oveće udaljenosti jedan super precizni volej koji je efektno završio iza leđa nemoćnog gostujućeg vratara. Deset minuta kasnije sam je pred gostujuća vrata izbio Domagoj Jendrašić hladnokrvno povisivši na 2:0. Isti igrač ponovno je utekao pažnji gostujuće obrane u 37.minuti probivši istrčalog vratara za visokih 3:0 s kojim  se i otišlo na odmor.

Već u četvrtoj minuti nastavka nakon jednog prekida u strijelce se upisao jučer i više nego razigrani Matija Bubaš. Igra se nakon tih 4:0 ponešto razvodnila, Slatina je malo popustila na papučici pa su  gosti u  smiraju stigli do počasnog pogotka preko Hrženjaka.

1. NL Bj.Kc.Vt.

12.kolo

SLATINA               4

TOMISLAV          1

SLATINA Stadion Antuna Tone Butorca. Bez gledatelja. Sudac: Dražen Fejer (Bjelovar). Pomoćnici: Đorđević i Višić. Strijelci: 1:0 – Hodak (23), 2:0 – Jendrašić (33), 3:0 – Jendrašić (37), 4:0 – Bubaš (49), 4:1 – Hrženjak (82).

SLATINA: Nikšić (od 74. Tunić), Dijanešić (od 72. Vukomanović), R.Matota, Vurdelja, Bubaš (od 81. A.Šaponja), Hodak, Jendrašić, Kupres, S.Matota (od 86. Pejakić), Šuntić, Petrinjak (od 68. Šimek). Trener: Damir Pemper

TOMISLAV: Županić, Tucaković, Dombaj (od 57. Hrženjak), Kolarek, Brunec (od 70. Šamonik), Enjo, Akassou (od 60. Petran), Krstitović (od 65. Sitar), Švagelj, Varović (od 76. Krnjak), Đurašević. Trener: Zlatko Strnad

Tekst i foto: Damir Jukić