NASLOVNICASPORT

Super efikasni Bubaš i društvo lakoćom dobili Pitomaču

Bez obzira na postojeće probleme u vidu nedostatka nekoliko ključnih igrača Pitomača je poprilično lako pala u Slatini kod ove sezone ipak puno kvalitetnijeg domaćina. Iako su domaćini vrlo brzo poveli iz lijepe školske akcije u tri poteza koju je okončao Bubaš gledatelji nakon toga nisu mogli biti zadovoljni viđenim u prvom poluvremenu. Slatina je konstantno imala loptu u svom posjedu no nije imala ideju kako probiti gusti dvostruki zid gostiju. No sve se je totalno promijenilo u prvim minutama nastavka. Petrinjak je bio taj koji je ubacio s boka, a Bubaš još jednim pogotkom potvrdio svoju sjajnu formu. Nakon tog trenutka gosti su totalno potonuli pa je ostatak vremena prošao u gotovo revijalnom tonu u kojem su se prigode domaćina redale kao na traci. Nakon što je lukav udarac Jendrašića u 56.minuti zaustavila vratnica desetak minuta kasnije isti igrač svoju dobru igru nagrađuje pogotkom iz kaznenog udarca. Uslijedili su za malo neprecizni pokušaji Šanteveca i Hrgetića, no ne i danas super raspoloženog Bubaša koji je ”točku na i” majstorskim suhim listom postavio u 75.minuti. Mogli su se do konca ove praktički viktorije na jedan gol upisati i Potočki i Pecolaj no falilo je malo više koncentracije. Slatina je ovom pobjedom nastavila svoj gotovo pa briljantni proljetni niz, a podatak da domaći vratar nije imao potrebe gotovo niti jednom pošteno intervenirati najbolje će dočarati zbivanja na terenu u 90.minuta ove jednosmjerne utakmice.

4.NL Bj.-Kc.-Vt.

21.kolo

SLATINA               4

PITOMAČA         0

SLATINA Stadion Antuna Tone Butorca. Gledatelja: 150. Sudac: Matko Gabaj (Koprivnica). Pomoćnici: Zoran Vrabelj (Koprivnički Ivanec) i Perica Posavec (Mali Otok). Strijelci: 1:0 – Bubaš (6), 2:0 – Bubaš (50), 3:0 – Jendrašić (66-11m), 4:0 – Bubaš (75).

SLATINA: Radonjić, Petrinjak, A.Šaponja (od 70.Čubelić), Pecolaj, Vurdelja, Bubaš (od 80.Brozović), Jozić, Jendrašić (od 76.Potočki), Kupres, Hodak (od 65.Hrgetić), Šantavec (od 86.S.Šaponja). Trener: Damir Pemper

PITOMAČA: Zdelar, Jantol, Škrinjar, Jularić, Arapinac (od 80.Ivanović), Paradinović, Plavšić, Golubić (od 60.Sučić), Jakupec (od 86.Rakijašić), Filipović (od 63.Magić), Sabljić. Trener: Goran Bosilkovski

(dj/Foto: Damir Jukić)