NASLOVNICAOPĆINESPORT

Šumarija Ćeralije i prijatelji pobjednik 4. memorijalnog nogometnog turnira ”Bero – Zvonko – Vabec”

Nogometni klub Mladost 1930 Čađavica, pod pokroviteljstvom Općine Čađavica, jučer (12.7.) je bio organizator 4. memorijalnog nogometnog turnir ”Bero – Zvonko – Vabec”. 

 Nakon okupljanja na nogometnom igralištu u Čađavici, izaslanstvo Nogometnog kluba Mladost 1930 Čađavica i Općine Čađavica, predvođeno predsjednikom kluba Josipom Piskaćem i općinskim načelnikom Stjepanom Novoselcem, te rodbina i predstavnici klubova sudionika turnira obišli su posljednja počivališta trojice velikih ljudi koji su za čađavački nogometni klub dali puno, te im odali počast polaganjem cvjetnih aranžmana i upaljenih lampiona.

 Prije početka odigravanja utakmica s nekoliko prigodnih riječi igračima su se obratili načelnik Općine Čađavica Stjepan Novoselec i predsjednik NK Mladost 1930 Čađavica Josip Piskać. Turnir su izvođenjem početnog udarca prve utakmice između Mladosti Čađavica i veterana Standarda Nova Šarovka, otvorila djeca pokojnog Berislava Martinčevića, Zvonka Šomođija i Dragana Bezuka – Vabeca, Antonio, Robert i Sara. 

 Na turniru su igrali NK Mladost 1930 Čađavica, NK Krčevina Čađavački Lug, NK Standard Nova Šarovka (veterani) te Šumarija Ćeralije i prijatelji.

 Već spomenutu prvu utakmicu između Mladosti i veterana Standarda, dobili su domaćini s 2:0, a u drugoj je Šumarija Ćeralije svladala Krčevinu s 6:0. U utakmici za treće mjesto, između veterana Standarda i Krčevine, u regularnom dijelu rezultat je bio 0:0, a u izvođenju jedanaesteraca bolji su bili veterani te slavili s 4:2. Za pobjednika turnira borili su se domaćini i Šumarija Ćeralije i prijatelji, a pobjedu je odnijela gostujuća ekipa s 5:0. 

 Poredak:

  1. Šumarija Ćeralije i prijatelji
  2. NK Mladost 1930 Čađavica
  3. NK Standard Nova Šarovka (veterani)
  4. NK Krčevina Čađavački Lug

 Pehare ekipama uručili su načelnik Općine Čađavica Stjepan Novoselec i predsjednik NK Mladost 1930 Čađavica Josip Piskać. Također, spomenuti dvojac je uručio i zahvalnice sudcima, Mariu Joziću i Vladi Lukcu, te Udruzi HVIDR-a Slatina koju je preuzeo Miroslav Marković. (adf; Foto: D. Fišli, P. Piskać)

Možda će vas zanimati i ...

Back to top button
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.