NAJAVE DOGAĐANJANASLOVNICAUDRUGE

Sljedeće nedjelje,25.kolovoza, Slatinsko ljeto uz TS Čokanj i ličku gastronomiju-Gastro Liku

„Slatinsko ljeto“ i ove nedjelje, 25.kolovoza, poziva sve ljubitelje tamburaške glazbe, ali i ličke gastronomije, na lijepo i veselo druženje.

Naime, Udruga Ličana „Vila Velebita“ Slatina, ove nedjelje proslavlja svojih okruglih 15 godina rada uz već tradicionalni događaj “Gastro Liku”.

Ovim povodom,njene članice i članovi, veseliti će se ličkom pjesmom te ićem i pićem karakterističnim za Liku na koje vas sve rado pozivaju.

Isti će podijeliti simboličnih 15 torti, proizvod „Sandrinih kolača“,vlasnice Sandre Jadek.

Za odličan glazbeni štimung biti će zadužen TS Čokanj.

Svi su dobrodošli!

tks(Foto:Arhiva)

 

Možda će vas zanimati i ...

Back to top button
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.