Slatka osveta Suhopolja

”Revanširali smo se za onaj poraz iz prvenstva. Ne dam da nas itko dobije dva puta u mjesec dana…” –prokomentirao je trener Suhopolja Samuel Spudić današnju pobjedu u kupu nad Slatinom nakon što je prije nekog vremena Slatina visoko slavila u prvenstvu…

Suhopolje je zasluženo prošlo dalje mada će Slatinčani dugo žaliti za brojnim propuštenim prigodama.

Već u prvim sekundama utakmice Slatina je doživjela hladan tuš. Bio je korner za goste, a potpuno neometan je loptu dočekao Jularić precizno ju pospremivši u mrežu. Festival promašaja Slatine započeo je već u prvom dijelu, a svoju je kulminaciju doživio u nastavku. U međuvremenu gosti su još jednom mirno poentirali preko danas super raspoloženog Akassoua.  Koliko je samo duela dobio i uspješno zadržavao loptu taj stameni napadač toliko su približno Slatinčani zapucali prigoda. Točnije veliku većinu njih sjajnim je reakcijama zaustavio danas nesavladivi Vlainić. Da ne ispadne da je to bila samo igra na jedan gol naglasit ćemo da su i Suhopoljčani u još nekoliko navrata imali također matne situacije, a koje su ostale neiskorištene. Zakuhalo se potkraj utakmice u 78. minuti pa su nakon poprilične gužve na prijevremeno hlađenje poslani Pecolaj i Vurdelja kod Slatine te Marko Sertić kod Suhopolja.

1/4  županijskog kupa

SLATINA              0

SUHOPOLJE       2

SLATINA Stadion Antuna Tone Butorca. Gledatelja: 150. Sudac: Matija Presečan (Pitomača). Pomoćnici: Kečkiš i Volenik Vidović. Strijelci: 0:1 – Jularić (2), 0:2 – Akassou (33).

SLATINA: Bunjevac, Petrinjak (od 32. Šuntić), Pecolaj, Vurdelja, Bubaš, Kupres, Vukomanović, Potočki (od 65. Hudoletnjak), Rupčić, Stjepić (od 69. Knežević), Kvrgnjaš (od 46. Šomođi). Trener: Dario Petrović

SUHOPOLJE: Vlainić, Čubelić (od 63. Mark.Sertić), Buzuk, Dor.Bogati, Egri (od 82. Mari.Sertić), Jularić, Dom.Bogati, Akassou, Pelko (od 63. Klemen), Lach, Šantavec. Trener: Samuel Spudić