Slatinski borci ponovno pomeli Taekwondou scenu

U Subotici je jučer održano otvoreno prvenstvo srbije u Taekwondou na kojemu je sudjelovalo 36 klubova s 450 boraca iz 15 država.
Na prvenstvu su nastupili i članovi TKD Slatina predvođeni trenericom Kasandrom Samardžija.

Slatinski borci ponovno su zavladali natjecanjem te osvojili niz zlatnih, srebrnih i brončanih odličja.

Stefani Oskomić je osvojila 1. mjesto i zlato u kategoriji djevojčica do 25 kg pobijedivši Ukrajinku, zatim Makedonku i u finalu ponovno Ukrajinku. U formama je osvojila 3. mjesto i broncu.

Naša briljantna Eva Gal osvojila je dva zlata u borbama u kategorijama kadetkinja i starijih kadetkinja do 30 kg pobijedivši natjecateljice iz Poljske, Ukrajine i Srbije. U formama je osvojila 3. mjesto.

Ana Bljakaj također se ponosno popela na tron osvojivši 2. mjesto i srebrnu medalju pobjedama u borbama stigavši do polufinala, dok je u formama također osvojila 3. mjesto.
Milan Ivić osvojio je 3. mjesto i broncu u borbama dječaka do 35 kg.
Fran Martin Bišćan ovoga puta nije uspio doći do medalje.
(mf/Foto: TKD Slatina)