Slatini uvijek slatka pobjeda protiv Vira

Danas su u Slatini prijateljski susret odigrali Slatina  i Viro Virovitica.

S obzirom da su i jedni i drugi u punom jeku priprema za nastavak natjecateljske sezone trenerima Draženu Venusu  i Hrvoju Žunecu ovo je bila prigoda da uvide trenutno stanje svoje momčadi.  Bez obzira na predznak prijateljske u ovom susretu starih rivala uvijek se traži pobjeda, a nju su u završnici izborili Slatinčani. Slatina je od početka pa sve do posljednjih 10 minuta konstantno bila u rezultatskoj prednosti od 2 do 3 gola viška. Gosti su se uspjeli potpuno vratiti u igru (26:26) no u samom finišu Slatina ponovno daje gas i upisuje pobjedu. U redovima domaćina najefikasniji je bio Repić sa 8 golova, a kod Virovitičana Flanjak sa 9. Nakon susreta treneri su omogućili mlađim i momcima koji nisu previše participirali u susretu da i oni još odigraju 10 dodatnih minuta.

Utakmicu su sudili Alen Jurić iz Daruvara i Ivan Pavić iz Virovitice.