NASLOVNICASPORT

Slatinčani ugasili lampu nasrid Vinkovaca

Malonogometaši Slatine i dalje žive svoj san. Jučer je od strane razigrane družine trenera Nikole Miščevića pao i aktualni prvak lige, Vinkovci, i to u pol Vinkovaca. Da, i nakon pet kola u svojoj debitantskoj sezoni u drugoj ligi, Slatina i dalje ne zna za poraz. Čak štoviše sa 4 pobjede i jednim remijem neko će vrijeme, dok se ne odigraju sve utakmice 5.kola, provesti na prvom mjestu ljestvice, a zavisno od rezultata možda i nakon toga.

Slatinčani su Vinkovce svladali 4:2, i to sa, za razliku od prošlih utakmica, ponovno u drugačijem sastavu. Jedan od ponajboljih jučer u redovima Slatine Ante Vicić pogodio je za prednost u 7.minuti. Domaćini su uspjeli poravnati dvije minute prije odlaska na odmor, a u 4.minuti nastavka Slatinu ponovno u vodstvo dovodi Jurica Šantić. Za 3:1 pogodio je Robert Bočkaj da bi domaćini spustili na minus jedan u 39.minuti. Ipak za novu, i to najveću pobjedu do sada, protiv aktualnih prvaka, pogađa u posljednjim sekundama Antonio Radonjić. U ovoj gotovo nestvarnoj pobjedi sudjelovali su još Bubaš, Kupres, Šaponja, Bihar i Stjepić, i naravno fantastični Dino Radonjić na vratima koji je stigao domaćinima skinuti i penal.
(dj/Foto: Damir Jukić i MNK slatina)