Slatinčani u prvom kolu kupa preletjeli Borovo

Jučer je u Slatini odigrana utakmica prvog kola hrvatskog rukometnog Kup natjecanja, a Slatina je u istoj dočekala rukometaše Borova.

Domaćini su bez većih problema prošli u idući stupanj natjecanja sigurnom pobjedom rezultatom 35:27.

S obzirom na veliku razliku u kvaliteti trenerski dvojac  Slatine iskoristio je prigodu već u prvim minutama drugog dijela kada je sve bilo rezultatski riješeno dati prigodu i izuzetno mladom kadru ekipe da se okuša na velikoj sceni koju sa sobom donosi ovo natjecanje kupa. Inače, s obzirom na neuobičajeni termin odigravanja ove utakmice odnosno praktički sredinom radnog tjedna Slatina je bila lišena usluga nekoliko igrača prve ekipe. Tako je sinoć uzde ekipe preuzeo nezaustavljivi dvojac Hankić- Miličić strijelci čak 19 slatinskih golova. Izdvojit ćemo i odličnu rolu Ivana Berkeca iskusnog rutinera koji je dobro potegao koncem prvog dijela kada je trebalo razoružati goste i odvesti utakmicu na slatinski mlin. Gledatelji su mogli vidjeti i uživati, posebice u nastavku utakmice,  u širokom dijapazonu obrana slatinskog vratara Lovre Frajhauta. Da, svakako treba spomenuti i sve te ljude koji su sinoć pohodili pogledati ovu utakmicu i navijati za svoju ekipu Slatine, a kojih se na tribini dvorane srednje škole u pol tjedna

okupilo u više nego pozamašnom broju otprilike oko dvjestotinjak.

Subota slatinskim rukometašima donosi novo prvenstveno kolo i ogled protiv  Broda iz Slavonskog Broda. Ta utakmica također će se igrati u dvorani srednje škole, a počet će u 19 i 30.