DAN GRADA SLATINEDOGAĐANJAFOTO GALERIJENASLOVNICASPORT

Slatinčani preletjeli i Požegu i Borovo

I rukometaši su se pridružili velikom društvu udruga, klubova i društava koje svako na sebi svojstven način obilježava Dan grada Slatine. Rukometni klub Slatina Dan grada je obilježio organizacijom turnira na kojem su još sudjelovali Požega i Borovo. Svim sudionicima je taj turnir poslužio kao idealna provjera u ovoj fazi priprema za prvenstvo. Nakon tri međusobna susreta najviše razloga za zadovoljstvo imao je trenerski dvojac Slatine Frajhaut – Frajhaut jer su upravo njegovi dečki ponudili najviše i pokazali da već sada mogu ući u “fajt” sa svakom momčadi u prvoligaškom natjecanju. Prva utakmica protiv Požege najbolji je indikator tvoj tvrdnji. Naime, zaboravili su i jedni i drugi na termin prijateljska utakmica te odigrali čvrsto tvrdo od prve do zadnje minute, a i u takvoj igri Slatina je upisala pobjedu rezultatom 17:14. Taj mali broj golova stigao je iz razloga što se ipak igralo skraćeno odnosno 2 puta 20 minuta. U drugom susretu turnira Požega je svladala solidno Borovo rezultatom 21:16, a u posljednjoj utakmici drugim trijumfom u danu Slatina je preko Borova došla do prvog mjesta na turniru. Rezultat te utakmice bio je 21:17 za razigrane domaćine.