DOGAĐANJANASLOVNICASPORTUncategorized

Slatina svladala prvake iz Cvetkovca

U utakmici bez ikakvih tenzija odigranoj praktički u revijalnom tonu Slatina je zasluženo pobijedila aktualne prvake. Ruku na srce bilo je to i očekivano s obzirom da je u toj posljednjoj utakmici Tehničar istrčao s prilično mladolikim sastavom. Slatinu je u prednost doveo Bubaš nakon nesebične asistencije Potočkog, a period opuštanja domaćina potkraj poluvremena kaznio je Delić. Ipak Slatina je više željela ovu pobjedu s kojom bi osigurala visoko treće mjesto pa je ubrzo gotovo s posljednjim sučevim zviždukom ljevicom s ruba kaznenog prostora pogodio Šuntić.

Pečat pobjedi domaćina stigao je u prvim minutama nastavka. Lopta je nakon ubačaja iz kornera doletjela do usamljenog Jerešića na drugoj vratnici da bi isti bez previše razmišljanja potegao poluvolej dovoljno snažno i dovoljno precizno da bi isti bio neuhvatljiv za kompletnu protivničku obranu.

Slatina je tako zasluženo došla do pobjede i ”bronce”, a gosti do slavlja zajedno sa svojim vjernim navijačima nakon što im je pehar namijenjen pobjednicima lige uručio tajnik Nogometnog saveza Bjelovarsko-bilogorske županije Miroslav Jurišić.

1. NL     26.kolo

SLATINA      3

TEHNIČAR   1

SLATINA Stadion Antuna Tone Butorca. Gledatelja: 100. sudac: Dražen Fejer (Bjelovar). Strijelci: 1:0 – Bubaš (8), 1:1 – Delić (40), 2:1 – Šuntić (45), 3:1 – Jerešić (48).

SLATINA: Bunjevac, Petrinjak, Farkaš (od 46. Hudoletnjak), Vurdelja, Bubaš, Šomođi (od 46. Stjepić), Jerešić (od 52. Knežević), Kupres, Potočki, Šuntić. Trener: Dario Petrović

TEHNIČAR: Markušić, Balaško (od 61. Hudak), Draguljić, Delić, Štritar, Belaj, Lovrek, Drk, Ernečić, Hlevnjak, Grubešić (od 46. Mesar). Trener: Roman Sović