Slatina sa plus 20 otvorila novu sezonu u 2. HRL – Istok

U utakmici 1.kola 2.HRL- ISTOK igrane u Starom Petrovom Selu Slatina uvjerljivo svladala Slaviju. Domaći rukometaši Slavije samo su prvih 15.minuta bili dostojan protivnik mladim slatinskim rukometašima vođenim u novoj sezoni trenerom Vladimirom Borbašem. U tom periodu Slavija je uspjela postići 13 golova no nakon toga na terenu je postojala samo jedna momčad, momčad Slatine. Do završetka utakmice Slatina je rutinski odrađivala posao, a prednost je rapidno rasla da ogromnih konačnih plus 20. U trijumfu kod Slavije 45:25 prvi strijelac Slatine bio je Fran Čurić sa 12 golova, 8 je zabio neuništivi Berkec, a po 10 obrana upisali su vratari, Šomođi u prvom i Venus u nastavku ovog neravnopravnog susreta.(dj / foto:arhiva)