Slatina – No limit 2:1

Prošle nedjelje utakmice 14.kola 2.nogometne lige – istok središta sjever odigrale su u Slatini selekcije početnici, mlađi pioniri i pioniri Škole nogometa Slatina i Nogometne akademije No limit iz Virovitice.

Nakon dugo vremena najmlađi predstavnici Slatine oni uzrasta djeca početnici uspjeli su pobijediti svoje vršnjake iz virovitičke akademije rezultatom 2:1. U više nego susretu ”visokog rizika” Slatina je došla u prednost nakon što su dečki iz No limita sami pogodili svoju mrežu. Nedugo zatim iz slobodnog udarca gosti dolaze do izjednačenja, a na isti način gol za Slatinu za konačnih 2:1 odmjerenim udarcem preko živog zida pogađa Mislav Krznarić.

Iako su dosta dugo odolijevali naletima domaće selekcije mlađih pionira Slatine gosti su bili nemoćni u 38.minuti kada njihovu mrežu pogađa Matej Bračun. Još jedan gol kojeg je u 50.minuti postigao isti igrač bio je dovoljan za sigurnu pobjedu (2:0) Slatine u spomenutom dvoboju tzv.”trinaestice’.

Kod ”petanestice” iliti pionira Slatina je bila ta koja je povela u 9.minuti  kada je Benjamin Mudri utekao obrani gostiju te majstorski plasirao pokraj nemoćnog gostujućeg vratara. Boljom igrom u nakon toga uspjeli su gosti do poluvremena postići dva gola i preokrenuti rezultat. Još kad je na 3:1 povisio u 48.minuti Luka Skupnjak svi su mislili da je susret riješen, no ne i Slatinčani. Pet minuta prije kraja tako je mrežu gostiju pogodio Mudri. Uslijedio je pritisak svim snagama ka golu gostiju no mreža se ipak više nije tresla i tako No limit ipak dolazi do zaslužene pobjede (2:3).
(dj/Foto: Damir Jukić)