DOGAĐANJANASLOVNICASPORT

Slatina lako na kraj protiv Čazme

Slatina nije imala baš nikakvih problema protiv gostiju iz Čazme te je i praktički s pola gasa došla do uvjerljive pobjede.

Od prve minute Slatina je preuzela konce igre u svoje ruke te strpljivo tražila priliku da što prije riješi pitanje pobjednika. Uz dosta muke i paničnih intervencija gosti su dugo odolijevali sačuvati mrežu čistom. A kad su čak i donekle uspjeli uhvatit neki ritam gosti iz Čazme praktički su si sami ”pucali u nogu” ponudivši iz individualnih pogrešaka Slatinčanima da nadoknade sve ono što nisu iskoristili iz vlastitih akcija. Prvi takav propust u 31. minuti iskoristio je Bubaš sjurivši se neometan prema Tonkoviću koji ovaj put nije mogao ništa. Još su jednom gosti ostavili brisani prostor iza svoje posljednje linije, a u koji se ovaj put ubacio Dijanešić na sličan način kao i Bubaš upisavši se u strijelce učinivši tim golom za 2:0 ovu utakmicu praktički riješenom. Prije odlaska na odmor lijepo i precizno je iz slobodnog udarca poentirao i Pecolaj.

U nastavku ista slika kao i u prvom dijelu sa Slatinom u možda jednoj niže brzini. A baš tu jednu niže brzinu i nesvjesno opuštanje domaćina kaznio je Volarić u 57. minuti. No to je ujedno bilo sve od gostiju na cijeloj utakmici. Do konca utakmice Slatina je još jednom ubola preko Bubaša kojeg je nesebično uposlio Kupres.

1. Nl Bj.Kc.Vt.

4.kolo

SLATINA              4

ČAZMA                1

SLATINA Stadion Antuna Tone Butorca. Gledatelja: 100.  Sudac: Mateo Mesar (Križevci). Pomoćnici: Darko Renjak (Orehovec) i Dejan Švagelj (Križevci). Strijelci: 1:0 – Bubaš (31),  2:0 – Dijanešić (35), 3:0 – Pecolaj (40), 3:1 – Volarić (57), 4:1 – Bubaš (68).

SLATINA: Kratzl, Šuntić (od 54. Jerešić), Petrinjak, Farkaš, Bubaš (od 84. Šaponja), Dijanešić (od 84. Fotez), Kupres, Hudoletnjak (od 75. Potočki), Dom.Bogati, Pecolaj, Dor. Bogati. Trener: Darko Krsnik

ČAZMA: Tonković, Mileković (od 46. Radotić), Stjepanović, Grčić, Nekić (od 75. Kovačević), I.Birt, F.Ravlić, Mihekovec, Volarić, F.Birt (od 46. M.Ravlić), Tomašević. Nevio Birt