Slatina u generalci remizirala sa Kloštrom Podravskim

Posljednju provjeru prije starta prvenstva 4.hrvatske nogometne lige imali su u Slatini domaćin Slatina i novak u ligi Mladost iz Kloštra Podravskog. Ovaj i ne baš prijateljski susret, s obzirom na zalaganje igrača obaju momčadi, ali i količinu nešto snagom prekomjernijih startova, završio je neodlučenim ishodom. Gosti su bili ti koji su odlično otvorili susret pa je i njihov vodeći pogodak stigao relativno brzo već u 10.minuti kada je školsku akciju Matančića i Veličana okončao Đipalo. Vratila se Slatina desetak minuta kasnije majstorskim lobom Bubaša preko istrčalog Balale. Brojne pojedinačne greške ponudile su i jednima mnoštvo šansi, a jednu takvu je glavom nakon neodlučnosti slatinskog vratara Boroveca u gol nakon centaršuta Kajića pretvorio Šandrovčan. Mladi Šaponja uspio je pet minuta kasnije iščeprkati jednu loptu zbunjenoj obrani gostiju te poslužiti isto tako mladog Rupčića koji se stavivši loptu pod gredu gola Mladosti odužio treneru Pemperu što mu je ukazao povjerenje davši mu poziciju napadača u spomenutom drugom poluvremenu.

Prvo kolo naredne subote Slatina gostuje u Orahovici kod Papuka. Taj susret počet će u 17 i 30.

Pripremna utakmica

SLATINA Stadion Antuna Tone Butorca. Gledatelja: 50. Sudac: Nikola Kristić. Pomoćnici: Pravda i Prlić. Strijelci: 0:1 – Đipalo (10), 1:1 – Bubaš (22), 1:2 – Šandrovčan (58), 2:2 – Rupčić (63)

SLATINA: Borovec, A.Šaponja, Trupina, Pecolaj, Petrinjak, Vukomanović, Kupres, Bubaš, Dijanešić, Knežević, Bihar (još su igrali: Kristić, Mudri, A.Borovec, Rupčić, S.Šaponja)

Trener: Damir Pemper

MLADOST KP: Balala, Malvić, Kovačić, Veličan, Kajić, Herent, Matančić, Golubić, Presečan, Šandrovčan, Đipalo (još su igrali: Pavlović, Kapitan).

Trener: Ivan Presečan