DOGAĐANJANASLOVNICASPORT

Školarci ponovno na kros stazi

Jučer je u domaćinstvu OŠ Eugena Kumičića održan međuškolski kros, a isti je održan povodom Europskog tjedna sporta.

Na ovom tradicionalnom sportskom natjecanju za učenike svih slatinskih škola ove godine po prvi puta održanom u skromnijim epidemiološkim prihvatljivim uvjetima ponovno smo vidjeli brojne uzbudljive utrke i neke nove, ali i stare pobjednike.

Natjecanje su proveli nastavnici tjelesne i zdravstvene kulture, a odlična kros staza i još bolji vremenski uvjeti uz glasno bodrenje svojih brojnih školskih kolega i  ponekog roditelja , bili su od velike pomoći trkačima koji su zahvaljujući tim i takvim uvjetima ponudili svoja najbolja izdanja.

Prvih šest natjecatelja u svakoj kategoriji nagrađeni su diplomama.

 

 

Rezultati međuškolskog krosa povodom obilježavanja Europskog tjedna sporta:

 

Srednje škole

Djevojke 1. i 2. razred

  1. Simona Srnović, gim.
  2. Lana Brdarić, ek.
  3. Anamaria Jokić, gim.
  4. Marta Mikolić, agt.
  5. Gabrijela Behin, gim.
  6. Donatella Beneš, gim.

 

Mladići 1. i 2. razred

  1. Mateo Novaković, att.
  2. Zvonimir Šuntić, ek.
  3. Noa Jaković, gim.
  4. Karlo Perić, IOŠ
  5. Tomislav Klement, tel.
  6. Vlatko Tutić, gim.

 

Djevojke 3. i 4. razred

  1. Ana Čurić, gim.
  2. Tanita Šantalab, gim.
  3. Viktorija Velić, tel.
  4. Lorena Zeks, gim.
  5. Lorena Boronjek, gim.
  6. Tea Malbašić, gim.

 

Mladići 3. i 4. razred

  1. Dominik Kizivat, gim.
  2. Mateo Šimatić, agt.
  3. Luka Predrevac, el.
  4. Fran Bišćan, gim.
  5. Ante Nikolić, IOŠ
  6. Dorian Bogati, gim.

 

Osnovne škole

Učenici 5. razreda

  1. Gregor Lazić , O.Š.J .K
  2. Marko Juzva , O.Š.E.K
  3. Fran Bošnjak , O.Š.E.K
  4. Erik Mrva , O.Š.E.K
  5. Mihael Jaković , O.Š.E.K
  6. Matias Maksimović , O.Š.E.K

Učenice 5. razreda

  1. Viktorija Čolak, O.Š.E.K
  2. Mia Grđan, O.Š.E.K
  3. Stefani Oskomić, O.Š.J.K
  4. Franka Martinović, O.Š.J.K
  5. Marta Jaković, O.Š.E.K
  6. Martina Atlija, O.Š.E.K

Učenici 6. razreda

  1. Roko Ćurić , O.Š.J.K
  2. Dorijan Ilnikar , O.Š.E.K
  3. Luka Jurlina , O.Š.J.K
  4. Petar Živković , O.Š.E.K
  5. Ivan Jelenić , O.Š.J.K
  6. Karlo Nikolić , O.Š.J.K

Učenice 6. razreda

  1. Ina Pavić, O.Š.J.K
  2. Marta Sarta, O.Š.J.K
  3. Ana Buček, O.Š.E.K
  4. Marija Buček, O.Š.E.K
  5. Petra Ivanković, O.Š.E.K
  6. Petra Skrobić, O.Š.E.K

Učenici 7. razreda

  1. Danijel Marošević , O.Š.E.K
  2. Domagoj Drokan , O.Š.E.K
  3. Mislav Krznarić , O.Š.J.K
  4. Fran Jaković ,O.Š.J.K
  5. Karlo Drokan , O.Š.E.K
  6. Dario Marinović , O.Š.J.K

Učenice 7. razreda

  1. Ana Tropšek, O.Š.J.K
  2. Tena Jurlina, O.Š.J.K
  3. Eva Gal, O.Š.J.K
  4. Antonija Miljković, O.Š.E.K
  5. Mihaela Sabo, O.Š.J.K
  6. Dea Virovac, O.Š.E.K

Učenici 8. razreda

  1. Valent Kolić , O.Š.E.K
  2. Leonardo Nikolić , O.Š.J.K
  3. Alen Šulentić ,O.Š.E.K
  4. Jan Košćak , O.Š.J.K
  5. Michelo Angelo Vrabez , O.Š.E.K
  6. Ante Lulić, O.Š.J.K

Učenice 8. razreda

  1. Ana Ivanović, O.Š.J.K
  2. Lea Budimir, O.Š.J.K
  3. Lucija Šokac, O.Š.E.K
  4. Sara Peška, O.Š.E.K
  5. Marijeta Jukić, O.Š.J.K
  6. Uma Milaščević, O.Š.J.K

Damir Jukić

 

Možda će vas zanimati i ...

Back to top button
Wordpress Content Copy blocker plugin by JaspreetChahal.org