Sjajni rukometaši jesenski prvaci druge lige!

I u posljednjoj utakmici prvog dijela prvenstva 2.lige Slatinčani su upisali visoku pobjedu, i to protiv inače kluba iz gornjeg dijela ljestvice četvrtoplasirane  Nove Gradiške rezultatom 40:27 te će tako proljetni drugi dio čekati na prvom mjestu ljestvice.  Kao i u svim prethodnim domaćim susretima gledali smo praktički istu priču. Snažna obrana domaćina nametnula se gostima već od prvih minuta, a iz iste sijevale su kontre i posljedično iz minute u minutu povećavanje prednosti na semaforu. Osim kontri sjajne su bile napadačke akcije Slatine i na postavljenu obranu gostiju. Bez obzira što su svi odreda pružili igru na visokom nivou ne možemo zaobići spomenuti nezaustavljive slalome Repića strijelca 6 golova u tom prvom dijelu. Štafetnu palicu egzekutora u nastavku je preuzeo Čurić, a uz standardnu rolu ”noćne more” gostujućeg napada stigao je Dragojević zapapriti gostima i s druge strane terena s tri lijepo raspoređena komada u svakom poluvremenu.  Osim atraktivnih golova svaki je igrač stigao dati svoj dodir ovoj velikoj zajedničkoj pobjedi. Nauživala se publika gledajući lukave asistencije plasirane od iskusnijih članova ekipe, bilo je tu nešto i ”banana” na prodaju, odličnih obrana vratarskog para, ali i nekoliko pokušaja uvijek super atraktivnih cepelina. I zaslužila je vjerna publika takvu predstavu, baš kao što su veliki aplauz za sve prikazano ove natjecateljske sezone prikazali nepobjedivi slatinski rukometaši.

S obzirom da se radilo i o posljednjoj prvenstvenoj utakmici ove polusezone klub je uz pomoć nekoliko sponzora odlučio počastiti svoje vjerne, ali i ovog puta izrazito brojne navijače. Za one velike pod poluvremenom pripremljena je nagradna igra dok su najmlađi počašćeni slatkim darovima.