Seniorima Mladosti pripao Memorijalni turnir Martin Lacković

Jučer je u Miljevcima u organizaciji veterana NK Mladosti održan Memorijalni nogometni turnir Martin Lacković. Osim domaćina veterana Mladosti sudionici Memorijala bili su još veterani Standarda iz Nove Šarovke i Mikleuša, te seniorske momčadi miljevačke Mladosti. U prvom polufinalnom susretu prva ekipa Mladosti očekivano je lako te s prilično visokim rezultatom pobijedila veterane Mikleuša. Standard je u posljednjoj minuti drugog polufinala uspio izjednačiti no domaćini su u dodatnom raspucavanju na vratima imali raspoloženog Premeca. Najljepša oku bila je utakmica za treće mjesto gdje je Mikleuš dobio Standarda rezultatom 3:2 gdje je svaki gol bio pravo malo remek dijelo, dok je finalni susret, nakon što su veterani izdržali prvo poluvrijeme očuvati svoju mrežu netaknutom, već na samom početku drugog dijela, ostao lišen neizvjesnosti jer su seniori istog kluba ubacili u brzinu više i lako došli do ukupne 3:0 pobjede i trijumfa na Memorijalu. Pehare sudionicima Memorijala Martin Lacković uručio je predsjednik miljevačke Mladosti Damir Lovriša. Pokrovitelji ovogodišnjeg Memorijala bili su Općina Nova Bukovica i poduzeće Žito.