Home / NASLOVNICA / Šantavec u posljednjim sekundama srušio Ferdinandovac

Šantavec u posljednjim sekundama srušio Ferdinandovac

Više nego uzbudljiva bila je jučerašnja utakmica 7. kola 4. lige između Slatine i Ferdinandovca igrana na stadionu Antuna Tone Butorca. Gledali smo pravu taktičku borbenu bitku u kojoj je Slatina povela u 51. minuti golom Mateja Potočkog lijepim trzajem glavom nakon kornera. U idućih pet minuta mogla je Slatina riješiti sve brige no dobrano uzdrmane goste nisu uspjeli srušiti Jozić, a odmah zatim i Jendrašić. Iako s prefiksom novaci, gosti iz Ferdinandovca ekipa su koja je kadrom i ozbiljnom igrom puno više od toga, na što je ukazivao i njihov visok plasman na tablici, a tako su se i postavili u Slatini. Istina, sve do 79. minute nisu stvorili više od jedne opasne prigode koju je u 44. minuti imao Bošnjak, no konstantnim pritiskom uspjeli su doći do toliko željenog gola kojeg je uz malu pomoć slatinskog vratara udarcem iskosa s nekih 18 metara uspio postići Luka Jasenko. I nisu se opasni gosti mirili samo s podjelom bodova iz ovog susreta već su željeli sve, a to im se osvetilo u posljednjim sekundama utakmice kada je Luka Čubelić uspio rudarski iskopati jednu loptu i gurnuti je pred sama vrata gostiju prema Dominiku Šantavecu, tajnom adutu trenera Pempera koji pogađa za ogromno slavlje domaćih igrača i njihovih malobrojnih navijača, a za još veći šok i razočarenje itekako brojnih vjernih navijača pristiglih iz Ferdinandovca.

4.NL Bjelovar – Koprivnica- Virovitica

7.kolo

SLATINA                                2

FERDINANDOVAC              1

SLATINA Stadion Antuna Tone Butorca. Gledatelja: 150. Sudac: Ivan Vinković (Bjelovar). Pomoćnici: Tomislav Jeličić (Bjelovar) i Patrik Tkalčević (Čazma). Strijelci: 1:0 – Potočki (51), 1:1 – Jasenko (79), 2:1 – Šantavec (90).

SLATINA: Radonjić, Petrinjak, A.Šaponja (od 82.Stjepić), Pecolaj, Vurdelja, Jendrašić (od 90.S.Šaponja), Jozić, Kupres, Čubelić, Potočki (od 64.Šantavec), Hodak. Trener: Damir Pemper

FERDINANDOVAC: S.Peršić, L.Bošnjak (od 46.Rukavina), Kucel, Kožar, I.Turković, Fuček (od 65.V.Turković), G.Bošnjak, I.Peršić, Karan (od 68.Mikšec), Jasenko, Carek. Trener: Mladen Karan
(dj/Foto: Robert Turkalj i Damir Jukić)