Rukometaši danas u velikoj potjeri za plus 11

U svojoj prvoj utakmici kvalifikacijskog turnira za popunu 1. HRL sjever rukometaši Slatine jučer su u Đakovu protiv domaćina odigrali neriješeno 29:29.

Tako je danas Slatinčanima protiv Valpovke potrebna pobjeda od 11 golova razlike da bi se plasirali u prvu ligu.

Što se tiče jučerašnje šokantne utakmice Slatinčani su osim solidnih domaćina imali za protivnike i još nekoliko ”igrača”.  Sjajnim pristupom, Slatinčani su izdržali sve. Dva puta vraćali su se iz ponora nakon što su gubili čak 5 razlike, a u finišu tri minute prije kraja čak i vodili plus dva da bi sudačka dvojka s dva sedmerca pogurnula domaćine ka ne samo izjednačenju već i minimalnom vodstvu. No da ne bi sve bilo uzalud, sva ta borba protiv svih, u posljednjoj minuti gol za izjednačenje i ostanak u igri za prvu ligu pogodio je Matija Lisinski.

U današnjoj posljednjoj utakmici turnira (18:00)  koja će se također igrati u Đakovu Slatina mora pobijediti Valpovku sa 11 razlike pošto su ih domaćini u prvom susretu pobijedili sa plus 10 , točnije 32:22.

Prema za sada dostupnim podacima uprava kluba radi na organizaciji putovanja za Đakovo za sve zainteresirane navijače. Detalje vezane za ovo putovanje odnosno navijački bus potražite tijekom dana  na facebook stranici RK Slatine.