Raspoloženi Slatinčani lako sredili Ferdinandovčane

Slatina je ponovno odigrala utakmicu na vrlo visokom nivou, ostavivši pri tom svog tradicionalno neugodnog protivnika praktički bez ozbiljnijeg udarca po golu. Posebice se to odnosi na prvi dio kada su domaćini furiozno već do 15.minute pogocima glavom Bubaša i Jerešića riješili pitanje pobjednika, ali i stigli propustiti do vrha napuniti mrežu nemoćnih gostiju. U nastavku Slatina je spustila nogu s gasa, a gosti bezuspješno pokušavali doći barem u šansu da probude nadu u povratak u utakmicu.

1. NL Bj.Kc.Vt.

5.kolo

SLATINA                               2

FERDINANDOVAC            0

SLATINA Stadion Antuna Tone Butorca. Gledatelja: 100. Sudac: Dražen Fejer (Bjelovar). Pomoćnici: Božidar Biljan i Lucija Španić (Bjelovar). Strijelci: 1:0 – Bubaš (6), 2:0 – Jerešić (15)

SLATINA: Bunjevac, Pecolaj (od 64. Šomođi), Farkaš, Bubaš, Jerešić (od 54. Yuri, od 84. Hodak), Kupres, Vukomanović, Hudoletnjak (od 54. Willian), Šuntić (od 54. Petrinjak), Rupčić, Stjepić. Trener: Damir Pemper

FERDINANDOVAC: Peršić, Fuček (od 58. Palaić), Karlovčan, Zvonar (od 75. Stankir), S.Đipalo, Karan, V.Turković (od 75. I.Turković), K.Đipalo (od 46. Križanović), Jasenko (od 46. Bošnjak), Carek, Kušenić. Trener: Mladen Karan