NASLOVNICASPORT

U prijateljskoj utakmici Hrvatski dragovoljac porazio Slatinu 3:0

U jučerašnjoj prijateljskoj nogometnoj utakmici Slatina je pred stotinjak gledatelja poražena od strane Hrvatskog dragovoljca rezultatom 3:0. Dobro su se izabranici trenera Damira Pempera nosili sa zagrebačkom drugoligaškom  družinom veći dio utakmice, sve dok su na terenu bile nominalno prve postave ova dva kluba. Razlika u kvaliteti postala je vidljiva kada su u nastavku treneri dali prigodu ostatku igračkoga korpusa, a u takvoj konstelaciji snaga terenom su dominirali “rezervisti” renomiranog trenera Igora Pamića.

Inače gosti iz Sigeta, koji su se u ovom periodu stacionirali u Orahovici gdje odrađuju pripreme, do vodstva su došli u 43. minuti utakmice. Najbliže do gola Slatina je bila nakon projektila Bihara s više od trideset metara no lopta je odsjela na gredi. Redovi domaćina raspali su se nakon izlaska iz igre Ante Vicića definitivno najraspoloženijeg igrača Slatine. U samom smiraju utakmice gosti su s dva gola Čavara naplatili svoju bolju igru te došli do na koncu uvjerljive pobjede. (dj / Foto: Marijo Kokorić)