Home / DOGAĐANJA / Pohvalnice i nagrade Grada Slatine najboljim učenicima slatinskih osnovnih i srednjih škola uručene i ove godine

Pohvalnice i nagrade Grada Slatine najboljim učenicima slatinskih osnovnih i srednjih škola uručene i ove godine

Jučer je u Hrvatskom domu u Slatini održana svečana dodjela pohvalnica Grada Slatine učenicima slatinskih osnovnih i srednjih škola za postizanje izvrsnih rezultata, izniman trud i požrtvovnost u radu tijekom 2018./2019. školske godine.

Na svečanosti upriličenoj za učenike osnovnih škola, pohvalnice najučenicima razrednih odjela, a najboljim učenicima svake škole i nagradu u iznosu od 1.000,00 kn uručio je zamjenik gradonačelnika Grada Slatine Bojan Plantak koji se tom prigodom zahvalio ravnateljima svih slatinskih škola, djelatnicima, roditeljima, a ponajviše učenicima koji su ostvarili iznimne rezultate tijekom protekle školske godine.

Isto tako riječi zahvale uputila je i zamjenica slatinskog gradonačelnika Sanja Mrzljak Jovanić uoči podjele pohvalnica i nagrada srednjoškolcima koji su ostvarili vrhunske rezultate u protekloj školskoj godini.

Nakon podjele pohvalnica i nagrada u ime svih škola čestitke nagrađenim učenicima, te zahvalu njihovim učiteljima i mentorima, kao i Gradu Slatini koji redovito prati njihov rad, uputili su ravnateljica OŠ Eugena Kumičića Božica Majhen i ravnatelj Industrijsko-obrtničke škole Mladen Graovac.

Najučenici Osnovne škole Eugena Kumičića Slatina:

Najučenici matične škole po razrednim odjelima

Vedran Šebijanić           1.a

Katja Kovčalija              1.b

Lara Jukić                      1.c

Ena Bačani                    2.a

Noa Šokac                     2.b

Jan Hamaček                 2.c

Tin Hamaček                 3.a

Franjo Ivoš                    3.b

Petar Živković               3.c

Ivano Horvat                 4.a

Dora Bačani                   4.b

Leona Pohiba                5.a

Leon Peternel                5 b

Tina Braz                       5c

Gabrijela Ivoš                6a

Veronika Vilk                6b

Sara Antolović               6c

Gala Brunović               7a

Sara Cvijanović             7b

Tara Horvat                   7c

Ena Knežević                8a

Tea Malbašić                 8b

Ana-Nika Brunović       8c

 

Najučenici područnih škola po razrednim odjelima

Rea Šošić                       1. razred

David Vuk                     2. razred

Luka Vuk                       3. razred

Marta Černi                  4. razred

Rahela Filaković           2. razred

Mia Franjković              3. razred

Petar Krstić                    4. razred

Fran Čmarec                  1. razred

Paola Matija                   4. razred

Nika Bošnjak                 1. razred

Lara Nikolaus                3. razred

Dora Bradić                   4. razred

Marko Trošić                 1. razred

Nino Čolak                    2. razred

Matej Lovreković          3. razred

Oscar Dvojak                 4. razred

Osvojeno 2. mjesto na državnom krosu:

Tia Hršak              6.b

Veronika Vilk       6.b

Karla Mihaljević   6.a

Tea Halužan          6.c

Najučenica Osnovne škole Eugena Kumičića Slatina je Ena Knežević, učenica 8. a razreda.
Ravnateljica Osnovne škole Eugena Kumičića Slatina – Božica Majhen.

Najučenici Osnovne škole Josipa Kozarca Slatina:

Najučenici matične škole po razrednim odjelima

Klara Košćak                 1.a

Rene Milaščević            1.b i

Viggo Milašćević           1.b

Klara Gaća                     1.c

Mariana Jurić               2.a

Ida Pavlinić                   2.b

Roko Ćurić                    3.a

Ana Bljakaj                   3.b

Angela Dvojak              4.a

Tena Jurlina                 4.b

Antonija Kotarac         4.c

Katarina Krznarić        5.a

Lana Mandl                   5.b

Lucija Presečan            5.c i

Uma Milaščević            5.c

Ino Pavić                       6. a

Vlatko Tutić                  6.b

Donatella Beneš           6.c

Gabriela Kovačević      7.a

Dominik Gaća               7.b

Patrik Štruklec              7.c

Sven Oužecky               8.a

Noa Fazekaš                  8.b

Lana Cigrovski             8.c

Najučenici područnih škola po razrednim odjelima

Maja Rastović,       1. razred

Mihaela Sabo,        4. razred

Petra Uher              2. razred

Patricia Zekonjić   4. razred

Josip Gajšek          4. razred

Fran Njegač           3. razred

Tena Zrinščak       1. razred

Luka Čorak            3. razred

Najbolji učenik Osnovne škole Josipa Kozarca Slatina je Noa Fazekaš, učenik 8. b razreda koji je ujedno proglašen i najboljim učenikom osnovnoškolskog obrazovanja Virovitičko-podravske županije.
Ravnateljica Osnovne škole Josipa Kozarca Slatina – Ksenija Vujanović-Juras.

 

Najučenici Glazbene škole Milka Kelemena Slatina:

Najbolja učenica Glazbene škole Milka Kelemena Slatina je Ena Knežević, učenica 6. razreda saksofona – mentor Ivan Manjkas.
Ravnatelj Glazbene škole Milka Kelemena Slatina – Antonio Brzica.

 

Najučenici Srednje škole Marka Marulića Slatina:

Elena Bićanić,                1. a gimnazije

Ivona Bosec,                   1. b gimnazije

Sonja Prebeg,                 2. a gimnazije

Antonio Minauf,            2. b gimnazije

Mislav Matišić,               3. a gimnazije

Lorena Lončarević,        3. b gimnazije

Benjamin Hankić,          4. a gimnazije

Aneta Suhi,                      4. b gimnazije

Tihana Knežević,            1. ekonomije

Iris Penov,                       2. ekonomije

Lea Belačić,                     3. ekonomije

Veronika Ivčić,               4. ekonomije

Luka Predrevac,             1. elektro

Kristijan Danilović,        2. elektro

Marko Puškarić,             3. elektro

Antonio Cmrk,               4. elektro

Karlo Kajzer,                   1. agroturistički tehničar

Mateo Stanković,           2. agrotturistički tehničarr

Maria Carmela dakić,    3. agroturistički tehničar

Domagoj Berkec            4. agroturistički tehničar

Učenici koji su osvojili jedno od prva tri mjesta na državnim natjecanjima:

Ivona Bosec, 1. razred opće gimnazije, osvojila 3. mjesto na Državnom natjecanju  iz matematike – mentorica Željka Korlević.

Antea Rap, 4. razred opće gimnazije, osvojila 1. mjesto na Državnom natjecanju „Čitanjem do zvijezda“ – mentor Damir Balković.

Sportsko društvo Marul, osvojilo je 3. mjesto na Državnom prvenstvu školskih sportskih društava RH – mentor Vladimir Borbaš.

Lovro Frajhaut, učenik 4. razreda opće gimnazije

Ivan Repić, učenik 4. razreda opće gimnazije

Benjamin Hankić, učenik 4. razreda opće gimnazije

Domagoj Bot, učenik 4. razreda elektrotehnike

Filip Mataija, učenik  3. razreda ekonomske škole

Luka Miličić, učenik 4. razreda opće gimnazije

Ivan Horvat, učenik 3. razreda opće gimnazije

Tin Baćani, učenik 3. razreda opće gimnazije

Dino Majstorović, učenik 1. razreda opće gimnazije

Ivan Lukac, učenik 1. razreda opće gimnazije

Jakov Janečić, učenik 3. razreda opće gimnazije

Zvonimir Bertić, učenik 1. razreda agroturistički tehničar

Florijan Rupčić, učenik 4. razreda agroturistički tehničar

Najbolja učenica Srednje škole Marka Marulića Slatina je Aneta Suhi, učenica 4. razreda opće gimnazije.
Ravnatelj Srednje škole Marka Marulića Slatina – Ivan Roštaš.

 

Najučenici Industrijsko-obrtničke škole Slatina:

Martina Kušen      1.a (kuhar, CNC operater)

Josip Suton          1.b (elektroinstalater, automehaničar, pekar)

Ana Podboj           1.c (prodavač)

Patricija Križetić   1.d (vodoinstalater, frizer, krojač)

Daniel Horvat       1.e (konobar, stolar)

Silvija Oreški       1.f (pomoćni krojač, pomoćni stolar)

Manuel Graonja   2a (automehaničar, vodoinstalater, elektroinstalater)

Julijana Jozić        2b (mehaničar poljoprivredne mehanizacije, kuhar)

Karlo Babić           2c (CNC operater, prodavač)

Valentina Rabić    2d (frizer, krojač)

David Derdić        2e (konobar, stolar)

Matej Teglović     2f (pomoćni krojač)

Doris Repinac      3a (mehaničar poljoprivredne mehanizacije, prodavač)

Kristinka Velić     3b (instalater grijanja i klimatizacije, krojač, konobar)

Mario Medved      3c (automehaničar, frizer)

Gabriela Molnar   3d (kuhar)

Učenici koji su osvojili jedno od prva tri mjesta na državnim natjecanjima:

Franjo Tunić, 2. razred vodoinstalater i Ante Tunić, 3. razred instalater grijanja i klimatizacije, osvojili su 3. mjesto na Državnom natjecanju učenika strukovnih škola – WORLDSKILLS CROATIA 2019. u disciplini kućne instalacije – mentor Ernest Balta.

Učenici 2. razreda CNC operatera koji su sudjelovali na projektu “Poduzetnici budućnosti 2019.”, obrazovnog sektora strojarstva, „Dijagnostički pisoar za rano otkrivanje raka prostate“, a ocijenjen je kao jedan od najboljih projekata prijavljenih u sklopu natječaja „Poduzetnici budućnosti 2019.“ Hrvatske udruge poslodavaca te je Industrijsko-obrtnička škola nagrađena donacijom u iznosu od 25.000,00 kuna Hrvatske udruge poslodavaca.
Učenici koji su sudjelovali u projektu su:

Franjo Đorđević,

Danijel Kukić

Karlo Babić

Josip Lukić

Alen Alilović

Matej Toplak

Mentor Vedran Runje.

Najbolja učenica Industrijsko-obrtničke škole Slatina je Doris Repinac, učenica 3. razreda zanimanja prodavač.
Ravnatelj Industrijsko-obrtničke škole Slatina – Mladen Graovac.

20.6.2019. Mihaela Feldi

x

Check Also

Kino pod zvijezdama – Sjajan odaziv na sve kino predstave

Bogat program koji je pripremilo Pučko otvoreno učilište u sklopu manifestacije Kino pod zvijezdama ove ...

Wordpress Content Copy blocker plugin by JaspreetChahal.org