Održan Kup Vinkovaca u taekwondou: Slatina ima učinak 100 %! 10 borbi – 10 pobjeda

U Vinkovcima je održan Kup Vinkovaca u taekwondou na kojemu je sudjelovalo 9 klubova i oko 100 natjecatelja.
Među njima se našlo i pet slatinskih boraca koje je predvodio trener Mario Vreš.

Slatinčani su briljirali na ovom natjecanju gdje su od ukupno 10 borbi imali 10 pobjeda čime su osvojili 5 zlatnih medalja!

Luka Vreš se prvi put borio kao junior, pobijedio je 3 borbe u kategoriji do 56 kg i osvojio zlato kao i svi ostali borci slatinskog Taekwon do kluba.

Karla Grgić je sa svojih samo 24 kg u kategoriji do 30 kg pobjedom u finalnoj borbi također osigurala 1. mjesto.

Marta Šebalj je pobijedila dvije borbe i osvojila zlato prekidom mlađe kadetkinje do 46 kg.

Eva Gal pobijedila je jednu borbu prekidom, a finale nokautom i osvojila zlato u kategoriji -46 kg