Odlična Slatina pregazila Graničar

Praktički od prve do posljednje minute Slatina je dominirala igrom što se najbolje ogledalo i na konačnom rezultatu. Istina, gostima iz Legrada definitivno nije pomoglo što su doputovali tek sa 11 igrača no i njima treba odati priznanje što su i takvi dugo odolijevali silnom pritisku Slatinčana koji je s obzirom na količinu šansi potrajao čak i predugo. Naime sve do 42. minute redale su se šanse pred golom Graničara, ali lopta nikako nije htjela u mrežu. Velike zasluge za to idu i vrataru Ružiću no i on je bio nemoćan u spomenutoj minuti kada je ogroman okov pritiska golom za probijanje leda skinuo Bubaš. Nakon toga sve je za domaćine bilo puno lakše. U zaista dobroj predstavi gosti su i do konca ostali bez prave šanse, a razigrana je Slatina preko danas itekako ubojitog trojca Kupres  – Jerešić – Bubaš uspjela postići još tri gola iz lijepo izigranih akcija.

1. NL

9.kolo

SLATINA       4

GRANIČAR   0

SLATINA Stadion Antuna Tone Butorca. Gledatelja: 100. Sudac: Stjepan Hruškar (Bjelovar). Pomoćnici: Draganić i Biljan. Strijelci: 1:0 – Bubaš (42), 2:0 – Kupres (55), 3:0 – Jerešić (74), 4:0 – Bubaš (75)

SLATINA: Embrešić, Petrinjak (od 72. Šuntić), Farkaš, Piskać, Bubaš (od 85. Šaponja), Kupres, Hudoletnjak (od 78. Potočki), Dom.Bogati, Pecolaj, Jerešić (od 85. Brozović), Dor.Bogati (od 76. Knežević). Trener: Darko Krsnik

GRANIČAR: Ružić, Šarlija, Milas, Baričić, Andrić, Matotan, Mijatović, Kuzminski, Peti, Bilješko, Baranašić. Trener: Ranko Celišćak