Nevjerojatna pobjeda juniora MNK Slatine!

Veliku priču ispričali su danas juniori Malonogometnog kluba Slatine. Oni su u utakmici 11.kola 2.HMNL – istok za juniore pobijedili svoje vršnjake iz Županje s više nego nevjerojatnih 40:0! Istina, mladi predstavnici Futsal Olimpijca iz Županje i prije početka ovog rezultatskog ”masakra” nisu u dosadašnjih 9 odigranih utakmica uspjeli osvojiti niti bod, a i u Slatinu su doputovali tek sa 6 igrača odnosno sa jednom rezervom no to nimalo ne umanjuje ovaj poseban rezultat što su ga ostvarili izabranici trenerskog dvojca Robert Bočkaj- Damir Bogati.

Već u prvih nekoliko minuta Slatinčani su krenuli neumoljivo puniti mrežu gostiju.  Praktički svi ti golovi stigli su iz lijepe kombinatorne igre u kojoj je posljednjem igraču preostalo samo da gurne loptu u nebranjeni gol već tada moralom dobro poljuljanih predstavnika Olimpijca. Juniorske utakmice igraju se 36 minuta, a već do isteka prvog dijela na semaforu je pisalo 13:0 za domaćine. S obzirom na taj rezultat, kako doznajemo, na poluvremenu je pao dogovor između trenera i igrača da probaju do konca utakmice izganjati čarobnu granicu od čak 30 golova pa se nesretnim gostima pisao najcrnji mogući scenarij. I tako je bilo. Iako pomalo izvan nepisanih pravila fair-playa Slatinčani su odlučili ubaciti u još brzinu više iz minute u minutu rapidno podižući prednost  koja je do posljednje sekunde čak za deset golova premašila zamišljeni plan s poluvremena. Od ukupnih 40 golova čak 20 (?!)  je postigao Dorian Bogati.  Marin Zdelar 5 je puta pogađao mrežu Olimpijca, 4 puta Marko Rastija, po 3 puta Matej Dorinka i Marko Šuntić, 2 su se puta u strijelce upisali Jurica Šafar i Kristian Ferenčak, a jednog je zavukao i Dominik Bogati. U ovoj možda i povijesnoj pobjedi još su sudjelovali vratar Ivica Tropšek te Ivan Stjepić, Dominik Kizivat i Matko Miklošević. S ovom nevjerojatnom pobjedom Slatina je na tablici sada skočila na 7.mjesto sa 14 osvojenih bodova.