Nakon vruće završnice Pistacio i Đulovac podijelili bodove

I danas je bilo podosta uzbuđenja na malonogometnom turniru. U veteranskoj konkurenciji Baksuzi su očekivano, iako ne posve glatko,  došli do bodova kontra Slatine banke. Dvojbe oko pobjednika u tom susretu riješio je Kujavić svojim drugim pogotkom na utakmici sedam minuta prije kraja. Puno uzbudljivije bilo je u ogledu Marsa i otpisane Noje united. U velikim problemima našli su se Marsovci već u 6.minuti kada je na semaforu pisalo dva nula za protivnike. Do isteka prvog dijela puno mlađa momčad Mars napada uspjela je totalno okrenuti rezultat u svoju korist no da bi se stvari ponovno zakomplicirale pet minuta prije kraja novu glavobolju velikim favoritima Marsovcima svojim drugim golom na utakmici zadaje Mario Kovač. No da ipak ne dođe do velikog iznenađenja pobrinula se u samom finišu koprodukcija Ostojić-Bočkaj. Završni glanc rutinskim radovima udarili su Kumovi u drugom dijelu utakmice protiv Pijemonta nakon što su posao otpočeli preko Kovača i Sertića u prvom kada je sve već bilo praktički i riješeno. Bodove su u još jednoj uzbudljivoj predstavi podijelili Pehisti i Fontana. Dva puta je Fontana bila u prednosti no složno društvo Pehista uspjelo se oba puta vratiti, prvo preko Litrića, a zatim i u samom finišu preko Mladena Banovića. Ipak u skladu s imenom Pehisti su izgubili u dodatnom raspucavanju šesteraca.  Penali su se pucali i nakon 30 minuta lude i definitivno utakmice večeri, između Pistacia i Đulovca. Već od prvih minuta gledatelji su osjetili da pred sobom imaju pravu malonogometnu poslasticu, posebice nakon treće i četvrte minuta kada je prvo Tunić pogodio za veliko oduševljenje simpatizera Đulovca, a odmah zatim i Jukić za slično stanje ostalog dijela publike. Nakon odlične igre na obje strane terena na samo korak od raja stigao je Đulovac u 16.minuti utakmice kada je svoj drugi gol za prednost od opipljivih 3:1 postigao Jozo Tunić. No i Pistacio je imao svoje adute, posebice u raspoloženom Bočkaju strijelcu gola za smanjenje vodstva u 17., a zatim i asistentu Dunkoviću za poravnanje u 22.minuti. I jedni i drugi žarko su željeli ovu pobjedu posebice u finišu utakmice kada su ”prekovremeno” morali raditi i suci i njihovi kartoni. Usprkos tom burnom finišu utakmica je završila s tih ”miroljubivih” 3:3, a bolje su penale odradili članovi Pistacia. U posljednjem susretu strašan potencijal Awinbawea na svojoj su koži osjetili članovi Papuk toursa. Iako se u toj utakmici očekivao puno veći otpor Papuka bilo je to jednosmjerna ulica u kojoj su publiku s pregršt majstorija i pogodaka počastili Šantić, Rupčić, Ninčević, Vukomanović  i društvo.

Veterani:

Slatinska banka – Baksuzi GM Višnja 1:4 (Grđan/Tresk, Kujavić 2, Sapljivi)

Noja united CB Pinta – Mars napada 3:4 (Grabar, Kovač 2/Cerovski, Ostojić 2, Bočkaj)

Seniori:

Vt Kumovi – Pijemont Đulovac 7:0 (S.Kovač , Sertić 2, Marković 2, Vinovrški, Mikičić)

Pehisti – CB Fontana 2:2 (2:4-6m) (Litrić, Banović/Radović, Turek)

Pistacio Mario gold – Đulovac 3:3 (6:4-6m) (Jukić, Bočkaj, A.Dunković/Tunić 2, Tomić)

Papuk tours – Awinbawe CB Ar 0:7 (Šantić 2, Ninčević 2, Kristić, Vukomanović, Rupčić)