Home / DOGAĐANJA / Nagrađeni najbolji Eugenijalci

Nagrađeni najbolji Eugenijalci

Danas je u Osnovnoj školi Eugena Kumičića održana manifestacija ”Eugenijalci oskarovci”. Događaj je to koji stiže koncem svake  školske godine i na kojem bivaju nagrađeni učenici i učitelji za dostignuća i uspjehe u prošloj godini.

Na početku same manifestacije nakon intoniranja Lijepe naše, a zatim i recitacije himne škole u izvedbi ”kapetanica škole” koja će, kako je rečeno, uskoro biti i uglazbljena, uslijedilo je obraćanje ravnateljice škole Božice Majhen. Ponosno je ravnateljica istaknula ”najfriškiji” podatak da je škola za svoje napore na razvijanju ekološke svijesti dobila dijamantnu plaketu. Također je predstavila i spomenuti novoosnovani tim kapetanica škole sastavljen od ponajboljih učenica škole, a koji će između ostalih dužnosti na boljoj i konkretnijoj provedbi ”Škole za život” biti i svojevrsna produžena ruka ravnateljici.

Upravo su kapetanice bile te koje su dodjeljivale priznanja i nagrade ovogodišnjim laureatima. Prvo su ”oskarima” nagrađeni najbolji učenici po razredima: Vedran Šebijanić (1.a), Katja Kovčalija (1.b), Lara Jukić (1.c), Ena Bačani (2.a), Noa Šokac (2.b), Jan Hamaček (2.c), Tin Hamaček (3.a), Franjo Ivoš (3.b), Petar Živković (3.c), Ivano Horvat (4.a), Dora Bačani (4.b), Leona Pohiba (5.a), Leon Peternel (5.b), Tina Braz (5.c), Gabrijela Ivoš (6.a), Veronika Vilk (6.b), Sara Antolović (6.c), Gala Brunović (7.a), Sara Cvijanović (7.b), Tara Horvat (7.c), Ena Knežević (8.a), Tea Malbašić (8.b), Ana Nika Brunović (8.c). Najbolji učenici područne škole Bakić su Rea Šošić (1.r), David Vuk (2.r), Luka Vuk (3.r) i Marta Černi (4.r), područne škole Gornji Miholjac Rahela Filaković (2.r), Mia Franjković (3.r) i Petar Krstić (4.r), područne škole Josipovo Fran Čmarec (1.r) i Paola Matija (4.r), područne škole Novaki Nika Bošnjak (1.r), Lara Nikolaus (3.r) i Dora Bradić (4.r) i područne škole Vaška Marko Trošić (1.r), Nino Čolak (2.r), Matej Lovreković (3.r) i Oscar Dvojak (4.r). Najsportaš škole je Silvio Mumlek, a najsportašica Tanita Šantalab. Epitet najzadrugara ponijela je Katarina Terek dok je nagrada za promicanje tolerancije i nenasilja završila u rukama Mihaele Čolić. Najučenica OŠ Eugena Kumičića je Ena Knežević.

Povelje za unapređenje rada škole dobili su učitelji koji su vodili učenike na državna natjecanja i smotre, koji su napredovali u struci te koji su vodili ili bili u timu za provedbu međunarodnih projekata, a to su Rajka Avirović Gaća, Đurđica Delić, Sanela Jukić, Vera Menčik, Marijana Toplak, Jasmina Krznarić, Ivan Drokan, Tomislava Medvedović, Patricija Karaman, Jasna Radojčić,  Ivana Sabolić, Dora Jajić, Kristina Premec, Radomir Šajinović, Silvija Mađarić, Jasna Kizivat,  Renata Grahovac, Andrea Santi, Vesna Košutić, Gordana Maroević,  Andrea Grahovac –Tržić,  Spomenka Bošnjak i Matea Bolta.

Pohvalnice za sudjelovanje i rezultate ostvarene na državnoj razini natjecanja ili smotri dobili su za:

DABAR – među 10% najboljih u Hrvatskoj

Ena Bačani, 2.a;  Dora Bačani, 4.b,  Ivan Rončević, 6.a;    Filip Grđan, 6.b,  Gala Brunović, 7.a;   Ena Knežević, 8.a

KLOKAN BEZ GRANICA – među 10% najboljih u Hrvatskoj

Ena Bačani, 2.a; Dora Bačani, 4.b,  Franjo Ivoš, 3.b

DRŽAVNA SMOTRA GLOBE ŠKOLA

Ena Knežević 8.a, Sara Škiljić 8.b  i  Anđela Vašiček 8.b

DRŽAVNA SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA

Anđela Vašiček, 8.b  – istraživački rad Od konoplje do nošnje

DRŽAVNA RAZINA SMOTRE LIDRANO

novinarski rad Jabuka, kruška… naranča – Gita Špoljarić, 5.c

DRŽAVNO NATJECANJE IZ TEHNIČKE KULTURE – ROBOTSKO SPAŠAVANJE ŽRTVE

Ena Knežević, 8.a  – 16.mjesto

DRŽAVNO ONLINE NATJECANJE KOLIKO POZNAJEŠ HRVATSKI SABOR?

Luka Verić, Matej Tokić i Antonijo Ojurović – 10.mjesto

DRŽAVNA SMOTRA PROJEKATA IZ GRAĐANSKOG ODGOJA I OBRAZOVANJA

3.a  –  Leon Ciglar, Sara Kubatov, Andrijana Kolić i Tin Hamaček

Gita Špoljarić 5.c, Gala Brunović 7.a, Lana Brdarić 7.a , Anja Koić 6.a, Hana Jukić, 6.a

Ana Nika Brunović 8.c, Allison Miller 6.a, Gabrijela Ivoš  6.a  i Ena Knežević  8.a

HIPPO MEĐUNARODNO NATJECANJE IZ ENGLESKOG JEZIKA

Kategorija HIPPO Little (3.r.) Lara Nikolaus, Kristijan Filipović,

Kategorija HIPPO 1 (5.r.)   Gita Špoljarić, Karlo Roko Tepeš , Filip Žurga, Luna Biščan

Kategorija HIPPO 2 (6.r.)     Allison Miller

Kategorija HIPPO 3 (7. i 8.r)  Patrik Horvat, Ena Knežević, Lana Kokorić

DRŽAVNO NATJECANJE – KROS

Tia Hršak 6.b, Veronika Vilk 6.b, Karla Mihaljević 6.a, Tea Halužan 6.c – 2.mjesto

 

POLUDRŽAVNO NATJECANJE – ODBOJKA

Lana Antolović 5.b, Ana Sejkora 5.b, Mia Klement 5.b, Terezija Milković 6.a, Ivana Balog 5.b, Lana Kožić 6.c, Tea Halužan 6.c, Nikolina Đorđević 5.a, Marta Gebaj 5.b, Leona Pohiba 5.a, Elena Premec  5.a – 5.mjesto

DRŽAVNO NATJECANJE – HRVANJE

Karla Mihaljević 6.A, Tia Hršak 6.B,  Veronika Vilk 6.b,  Patrik Gardilo 6.b, Niko Grubač  6.a, Petra Skrobić  3.b

DRŽAVNO PRVENSTVO U BADMINTONU

Tanita Šantalab 8.a, Veronika Kovačec 8.a,  Ana Sejkora 5.b, i Patricija Matija 8.a  – osvojeno 9.mjesto

DRŽAVNO NATJECANJE ZA UČENIKE S INTELEKTUALNIM TEŠKOĆAMA U ATLETICI, PLIVANJU, STOLNOM TENISU I ŠTAFETNOJ IGRI

Mateo Grgić, Iris Kokurić, Patrik Kraupa, Valentino Šagud, Alen Bogdan, Danijel Bogdan, Viktorija Juran i Domagoj Ereš – posebni odjel

(dj/Foto: Damir Jukić)

 

 

 

x

Check Also

Vretenac Slatina – „Učiniti nedvidljivo vidljivim“

Ovih dana Udruga Vretenac, njezini volonteri i članovi ne skidaju osmijeh s lica, a razlog ...

Wordpress Content Copy blocker plugin by JaspreetChahal.org