Na Prvenstvu Hrvatske u kickboxu u Opatiji Eva Gal izborila naslov prvakinje Hrvatske

Jučer. 27. lipnja u Opatiji je održano Prvenstvo hrvatske u kickboxu, u disciplini kick light.

Na Prvenstvu je sudjelovalo 211 boraca iz više od 20 klubova iz cijele Hrvatske, a među njima i borci Taekwon do kluba Slatina.

U starijim kadetkinjama do 42 kg Eva Gal je osvojila zlatnu medalju, savladavši u finalu borkinju iz Splita.

Tako je Eva već četiri godine za redom prvakinja Hrvatske u kickboxu i to u više disciplina.
Isto tako je reprezentativka Hrvatske u kicboxu za Svjetsko prvenstvo koje se održava ove godine.

Fran Bišćan je osvojio dvije bronce u seniorima i juniorima do 69 kg i malo je falilo da se plasira u finale.
Naime, Fran je imao jako teške borbe u najbrojnijoj juniorskoj i seniorskoj kategoriji u kojima se svojom kvalitetom izborio za dvije spomenute medalje.

Čestitke na ovom nastupu i osvojenim rezultatima s ponosom je u ime cijeloga kluba izrazio njihov trener Stjepan Gal.
(mf/Izvor: TKD Slatina)