DOGAĐANJANASLOVNICASPORT

Na Međunarodnom natjecanju Dubrovnik open TKD Slatina dominirao u borbama

Međunarodno natjecanje Dubrovnik open u Taekwondou okupilo je  25 klubova iz 6 zemalja koji su ponudili 658 startova.

Borci slatinskog Taekwon do kluba na ovom jakom turniru bili su dominantni u  borbama te su gotovo svi nastupili u dvije uzrasne kategorije.

Marica Stefani  Oskomić osvojila je dva zlata u kadetkinjama do 47 i juniorkama do 45 kg, a imala je šest borbi i pobjeda.

Zorica Marta Šebalj preko 7 borbi i pobjeda bila je prva u kadetkinjama do 55 i juniorkama do 50 kg.

Eva Gal također je imala 7 borbi i pobjeda te je bila prva u juniorkama do 55 i seniorkama do 56 kg.

Milica Nika Špehar imala je dvije pobjede te je u kategoriji kadetkinja do 55 kg bila druga u borbama.

Marija Teuta Bišćan bila je prva u formama i druga u borbama u kategoriji seniorki do 65 kg.

Ivica Janko Hamaček osvojio je naslov najboljeg kadeta i juniora do 50 kg.

Pero Beni Zubčević u kategoriji seniora bio je treći u formama.

Luka Vreš u kategoriji juniora do 62 kg pobijedio je prvu borbu, no drugu je morao predati zbog povrede.

Eva Gal i Marta Šebalj su u ekipnom djelu predvodile juniorsku ekipu Hrvatske protiv Poljske i osvojile prvo mjesto.

Eva je pobijedila najbolju poljsku borkinju koja je bila prva u kategoriji do 65 kg, a Eva ima 50 kg.

Ujedno ovo je natjecanje bilo jedan od kriterijskih turnira za reprezentaciju Hrvatske.