NASLOVNICASPORT

Mladi nogometaši Slatine slavodobitno iz Voćina

U novo prvenstvo jučer su zakoračili, i to više nego uspješno, mladi predstavnici NK Slatine točnije Škole nogometa Slatina. Naime, sve tri kategorije gostovale su jučer u Voćinu gdje su protiv selekcija istoimenog kluba u utakmicama 1.kola ‘’B lige –  istok’’ HNS Središta sjever zabilježili sve tri pobjede. Najneizvjesnija bila je utakmica najmlađih, tzv. početnika (U-10), u kojoj je Slatina vođena trenerom Darkom Kupresom slavila s minimalnih 1:0. Nakon prvog dijela utakmice mlađih pionira (U-12) Voćin je nakon prvog poluvremena imao prednost od 1:0 no nakon što je trener Slatine Dražen Petrović u pauzi uspio razbuditi svoje igrače isti su u nastavku zaigrali kao preporođeni te nanijeli domaćinima na koncu itekako visok poraz rezultatom 5:1. Sjajna selekcija pionira (U-14) Slatine pod trenerskom palicom Daria Petrovića očekivano se lako obračunala s domaćinima dobivši ih u neravnopravnoj borbi   rezultatom 10:0.  S te utakmice, iz također suncem užarenog pitoresknog Voćina, donosimo i nekoliko fotografija.