NASLOVNICASPORT

Mladi hrvači se s Prvenstva Hrvatske vratili sa dvije zlatne i brončanom medaljom

Još jedan veliki uspjeh ostvarili su mladi članovi Hrvačkog kluba Slatina. Naime, mala tročlana ekspedicija ovog vikenda je otputovala u Sisak gdje se u dvorani Brezovica odvijalo Prvenstvo Hrvatske u hrvanju za kadete grčko-rimskim načinom. Sjajnim nastupima sva trojica došli su do pobjedničkog postolja, a čak dvije zlatne medalje odnosno titule prvaka Hrvatske završile su u rukama slatinskih boraca. Antonio Minauf slavio je u kategoriji do 42 kilograma dok je istu stvar, prvo mjesto u Hrvatskoj, u kategoriji do 53 kilograma osvojio Kristijan Rabić. Malo je nedostajalo, kako je rekao trener slatinskih predstavnika Danijel Kolomaz, da i Filip Grahovac zakorači na najvišu stepenicu namijenjenu pobjedniku kategorije do 63 kilograma, ovako isti se morao zadovoljiti brončanom medaljom i trećim mjestom u Hrvatskoj. Ovaj fantastičan rezultat slatinskih hrvača od dva zlata i jedne bronce u konačnici je bio dovoljan za ekipno 4. mjesto u Hrvatskoj.(dj)