NASLOVNICASPORT

Međunarodni božićni turnir u hrvanju za dječake i kadete u Zagrebu – Ino Pavić osvojio srebro

U Zagrebu je u subotu 14. prosinca održan Međunarodni turnir u hrvanju na kojemu je nastupilo 194 natjecatelja iz 12 država.
Hrvački klub Slatina predstavljala su 4 hrvača pod vodstvom trenera Danijela Kolomaza.

U kategoriji starijih dječaka Ino Pavić zablistao je u borbama i osvojio 2. mjesto i srebrnu medalju u kategoriji do 53 kg, a Niko Grubač 7. mjesto u kategoriji do 42 kg.

Kod  kadeta Ivan Gardilo osvojio je 9. mjesto u kategoriji do 55 kg, a Ivan Knežević 8. mjesto u kategoriji do 71 kg.

Na turniru su sudila tri slatinska suca: Nebojša Nikšić, Josip Grahovac i Mario Petrak.

Božićni turnir je bio zadnji turnir za ovu godinu pa su na njemu svečano proglašene i najbolje ekipe.

Hrvatski hrvački savez dodijelio je Priznanje Hrvačkom klubu Slatina, najuspješnijem klubu u radu s mlađim ženskim dobnim skupinama.
(Mihaela Feldi/Foto: Hrvački klub Slatina)