„Kup grada Sarajeva“ – Slatinske hrvačice Katja i Veronika prve, a Teuta druga za reprezentaciju Hrvatske

U subotu 6. travnja u Sarejevu u BiH održano je natjecanje reprezentacija u hrvanju za djevojčice i dječake, ”Kup grada Sarajeva”, na kojemu je nastupilo 25 klubova s preko 200 natjecatelja iz 10 država.
Za žensku reprezentaciju Hrvatske nastupile su i tri Slatinčanke, članice Hrvačkog kluba Slatina, Katja Stoponja, Veronika Vilk i Teuta Bišćan.

Katja je u kategoriji do 50 kilograma bila prva, kao i njena klupska kolegica Veronika u kategoriji do 54 kilograma, a Teuta je zauzela drugo mjesto također u kategoriji do 54 kilograma, te su ostvarenim rezultatima, zajedno s ostalim hrvatskim hrvačicama, ekipno za reprezentaciju osvojile prvo mjesto.

Hrvački klub Slatina na kupu je imao i svoje muške predstavnike, njih pet.
Toni Jagarinac u kategoriji do 39 kilograma zauzeo je drugo mjesto.
U istoj kategoriji Niko Grubač je bio treći, a David Vilk peti.
U kategoriji do 44 kilograma Ino Pavić bio je drugi, a Robert Filipović peti.
Ostvarenim rezultatima slatinski su dječaci zauzeli drugo mjesto ekipno za HK Slatina.

Na ”Kupu grada Sarajeva” sudio je i jedan slatinski sudac, Josip Grahovac, a natjecatelje je na natjecanje vodio trener Novica Kocić
(mf/Foto: HK Slatina)