DOGAĐANJANASLOVNICASPORT

Krsnik debitirao pobjedom uz dva gola Bubaša

Slatina je današnju utakmicu dobila na iskustvo. Nije ti bila neka velika predstava domaće momčadi, no opet sasvim dovoljna za kazniti sve propuste gostiju i doći do na koncu čak i visoke pobjede.

Čazma je imala velikih problema s realizacijom te je već u 3. minuti propustila situaciju jedan na jedan. Na njihovu žalost prvu pravu prigodu Slatina je pretvorila u pogodak i to iz najljepše akcije na cijeloj utakmici u kojoj je Bogati u završnici ubacio, a Franca lijepo pogodio. U 38. minuti Slatina je povećala prednost nakon neoprezne reakcije protivničkog braniča i posljedičnog kaznenog udarca.

U nastavku su gosti još podigli nivo igre kako bi se pokušali vratiti u utakmicu no i dalje su muku mučili u samim završnicama akcija. Gol ih jednostavno nije htio dok su s druge strane domaćini ponovno dočekali jednu tešku grešku svojih protivnika, a to je čašćenje jedanaestercem jedva dočekao neumoljivi Bubaš ponovno sigurno pogodivši za pobjedu svoje momčadi, a koja je bila ujedno i prva za novog trenera Darka Krsnika.

1. NL

17.kolo

SLATINA     3

ČAZMA       0

SLATINA Stadion Antuna Tone Butorca. Gledatelja: 70. Sudac: Nikola Sabolić (Hlebine). Pomoćnici: Lorna Zbodulja (Koprivnički Bregi) i Margareta Žeđa (Prugovac). Strijelci: 1:0 – Franca (22), 2:0 – Bubaš (38-11m), 3:0 – Bubaš (83-11m)

SLATINA: Embrešić, Petrinjak, Vurdelja, Bubaš, Knežević, Bouteraa (od 46. Dor.Bogati), Franca (od 80. Trinite), Potočki (od 88. Šaponja), Hudoletnjak (od 89. Šuntić), Padilha, Dom. Bogati. Trener: Darko Krsnik

ČAZMA: Cesarec, Margetan, Grbić, Nekić, Kirin, Birt, Ravlić, Stjepanović (od 55. Mikulčić), Kliček, Volarić (od 85. Ravlić), Tomašević (od 85. Radotić). Trener: Nevio Birt