NASLOVNICASPORT

KRG „Pirueta“ Virovitica – Od 6 medalja u ritmičkoj gimnastici iz Mađarske 3 dolaze u Slatinu

Jučer je u mađarskom mjestu Kozármisleny pored Pečuha održan Međunarodni turnir XIV. Aranyszalag CUP u ritmičkoj gimnastici na kojemu su vrlo uspješno nastupile i ritmičarke Kluba ritmičke gimnastike „Pirueta“ iz Virovitice.

Ovim su nastupom ritmičarke virovitičke „Piruete“ uspješno započele novu natjecateljsku sezonu, te su u Virovitičko-podravsku županiju, Viroviticu ali i u  Slatinu donijele 6 medalja.

Među pet natjecateljica KRG „Pirueta“ našle su se i dvije Slatinčanke, Tia Ereš i Erina Ana Kordi.

Tia Ereš je u kategoriji kadetkinja osvojila čak tri medalje; 1. mjesto i zlatnu medalju zaslužila je svojim nastupom bez rekvizita, dok je 2. mjesto i srebrne medalje osvojila u vježbi s obručem i višeboju.

Erina Ana Kordi nastupala je u B light programu za juniorke gdje je zauzela 10. mjesto u vježbi bez rekvizita.

Izvrsna je bila i Ema Čordašev koja je također u kategoriji kadetkinja osvojila tri medalje; u vježbi bez rekvizita okitila se srebrom za osvojeno 2. mjesto, dok je 3. mjesto i brončane medalje osvojila u vježbi s obručem i višeboju.

Ivana Vukovski osvojila je 4. mjesto u vježbi bez rekvizita, a u istoj vježbi Rafaela Spevan našla se na 11. mjestu.

Djevojčice su na ovaj izuzetno jaki turnir u Mađarskoj vodile njihove trenerice Olivera i Lara Pleše.
(Mihaela Feldi/Foto: Facebook)