Kickbox klub Legend Slatina ostvario odlične rezultate na Croatia open u Kickboxu

Jučer je u Kutini održan Croatia open u Kickboxu. Bilo je 327 prijavljenih boraca , odnosno 46 klubova iz 4 zemlje. Kickbox klub Legend Slatina je osvojio je 5  zlata,  4 srebra i jedno peto mjesto.
Evi Gal pripala su dva zlata, kick do 46 kg i light contact do 50 kg, u lightu do 50 kg pobijedila je prvakinju Hrvatske u kickboxu i Tajlandskom boxu.
Zlato je osvojila i Karla Grgić, u kategoriji  djevojčice do 25 kg. Bilo je to za Karlu prvo natjecanje i prve borbe i osvojene dvije pobjede-bravo Karla!
Zlato je osvojio i Stjepan Oskomić u kategoriji light do 47 kg.
Fran Bišćan je osvojio zlato u juniorima do 74 kg, prošavši dva kola. U finalu je pobijedio vrlo dobrog borca iz Pit Bulla Split.
Srebro su osvojili Marta Šebalj u lightu i kicku do 47 kg, Jan Hamaček do 42 kg, te Teuta Bišćan kojoj je ovo prva borba u kickboxu gdje je pružila odličan otpor osvajačici medalje na Europskom prvenstvu.
Bez medalje je ovaj put ostala Nika Špehar.
Klub se zahvaljuje Gradu Slatina što je pripomogao odlazak na ovo u ovoj godini posljednje natjecanje.

tks( Izvor: KBK Legend Slatina / TKD Slatina)