Juniori Slatine napadali gosti iz Osijeka kažnjavali

Sinoć je u dvorani srednje škole pred nekih 50-ak gledatelja odigrana utakmica 7.kola 2 .HMNL istok za juniore između domaćina Slatine i Futsal akademije Osijek. U odličnoj predstavi prepunoj uzbuđenja na koncu su se radovali konkretniji gosti upisavši pobjedu rezultatom 3:1. Mladi gosti  vođeni s klupe Sašom Voldinom trenerom i prve momčadi dojučerašnjeg osječkog prvoligaša do početne su prednosti stigli u 7.minuti preko Šviteka. Na 2:0 povisio je Vilhelm u 23.minuti nakon uigrane akcije iz prekida i baš se taj pogodak kasnije ispostavio kao ključnim na utakmici. Nakon toga Slatinčani su krenuli svim snagama tražiti preokret da bi polovično uspjeli ispuniti taj plan kada je za smanjenje prednosti gostiju u 34. minuti pogodio Matej Dorinka. I nakon tog gola nastavila se opsada gola gostiju no u velikoj je formi branio osječki vratar Niko Tomić definitivno prvo ime jučerašnje utakmice. Osim što je upisao velik broj obrana isti je dvije minute prije isteka vremena stigao i pogoditi sa svojih vrata nebranjenu mrežu domaćina koji su u tim trenucima igrali s vratarom u polju i tu je već počelo veliko slavlje mlade osječke momčadi. S obzirom na sadržaj ovih 38.minuta utakmice druge hrvatske lige za juniore, bez obzira na poraz Slatinčana od puno renomiranijih gostiju, možemo samo izraziti žaljenje što toj odličnoj atraktivnoj dinamičnoj predstavi nije svjedočio još veći broj gledatelja jer imalo se itekako što za vidjeti.