DOGAĐANJANASLOVNICASPORTUncategorized

Juniori Slatine bolji od Požege

U zanimljivoj utakmici dvaju izjednačenih protivnika mladi Slatinčani su zahvaljujući trenutku inspiracije Matea Novakovića ipak na koncu došli do potpuno zaslužene pobjede protiv vršnjaka iz Požege. I jedni i drugi dali su sve od sebe i publika je mogla vidjeti jednu itekako ozbiljnu predstavu bez obzira što su na terenu bili po godinama tek još klinci. U borbi za svaki centimetar terena Novaković je u 20. minuti nezadrživim solo prodorom osvojio njih nekoliko desetaka, ali metara,  i odradio glavninu posla pa Fučkaru nije bilo teško poentirati u nebranjenu mrežu gostiju. Mladić pristigao u redove Slatine iz Virovitice Luka Fučkar deset minuta kasnije pokazao je da i sam zna golgeterski riješiti posao no i kod tog drugog gola uposlio ga je nakon kornera Novaković. Tu je pobjednik definitivno bio riješen i Slatinčani su do kraja rutinski odradili posao mirno privevši utakmicu kraju.

2.HMNL istok – juniori

4.kolo

SLATINA                                              2

AUTODIJELOVI BARIŠIĆ                      0

SLATINA Dvorana SŠ Marka Marulića. Gledatelja: 50. Suci: Josip Jukić (Osijek) i Roko Mečić (Vinkovci). Strijelci: 1: 0  – Fučkar (20), 2:0 – Fučkar (30)

SLATINA: Eršegović, Tutić, Novaković, Pelikan, Javor, Cader, Tunić, Fučkar, Gorički, Rastović, Šabić, Tašić, Obšivač. Trener: Marko Novaković

AUTODIJELOVI BARIŠIĆ: Šop, Bošković, Eržen, Kovačević, Banožić, Lubar, Vukoja.